Dodany: 27.08.2019 09:35|Autor:

Szósty i ostatni tom serii "Suicide Squad – Oddział Samobójców" z linii wydawniczej "DC Odrodzenie".

Obecnie Oddział Specjalny X jest lepiej znany jako Suicide Squad. Jednak niewiele osób wie, co się stało z pierwszym Oddziałem, który istniał w latach 50. XX wieku. Oryginalna drużyna, dowodzona przez Ricka Flaga seniora, broniła świata przed kosmitami, robotami, a nawet dinozaurami. Harley Quinn wraz z Suicide Squad będzie musiała dokończyć ostatnią misję swoich poprzedników! Czerwony Potwór, największe zagrożenie z kosmosu, jakie do tej pory pojawiło się w Układzie Słonecznym, wydostaje się z więzienia na Księżycu. Pomiędzy nim a Ziemią staje Oddział Samobójców. Okazuje się jednak, że ktoś próbuje za wszelką cenę chronić tajemnicę związaną z Oddziałem Specjalnym X. Oto opowieść o tajemnicach, miłości, poświęceniu i kłamstwach.

Po zakończeniu tej misji Suicide Squad już nigdy nie będzie taki sam! Rob Williams ("Unfollow") ujawnia utajnione rozdziały historii Oddziału Samobójców w oszałamiającej opowieści, do której plansze stworzyli: Barnaby Bagenda ("The Omega Men"), Eleonora Carlini ("Doctor Who"), Philippe Briones ("Aquaman"), Scot Eaton ("Swamp Thing") i Wilfredo Torres ("Black Panther").

[Egmont Polska, 2019]