Dodany: 2019-08-11 22:37|Autor: Pingwinek

Dan Höjer - "Wielka księga siusiaków" + "Wielka księga cipek"

(Czytatka zdradza co nieco.)

Seria "Bez tabu" - i wychowanie seksualne po szwedzku. Trochę nie wiem, co sądzić o tych książeczkach... Nie mając pojęcia, do kogo są adresowane, w sumie się wynudziłam. Ileż można czytać ciekawostek o wstydliwych organach... Ale - no właśnie - w trakcie tego czytania skapnęłam się, że to ma chyba być literatura dla dzieci. Proszę ja Was, serio?! Nie wszystko się w "Wielkiej księdze siusiaków" i "Wielkiej księdze cipek" dla dzieci nadaje, dlatego przyznaję obydwu lekturom notę 2: kiepskie. Pomysł kiepski nie był, dziedzina to wciąż niewyeksploatowana... no ale NIE, dziękuję za uwagę.

Nie znam się, lecz pewne cytaty wpadły mi w oko ;-P

"Twój pies Cię zdradza:
Podobno jaki pan, taki pies. Psycholog Keith Evans idzie jeszcze dalej: «Wielkość Twojego psa mówi wszystko o długości Twojego penisa». O tym sensacyjnym odkryciu doniósł brytyjski dziennik 'Dog Today'. «Mężczyzna - powiada Evans - wybiera psa na tej samej zasadzie, na jakiej wybiera samochód. Czyli jako przedłużenie penisa. Mężczyzna z dużym psem i z dużym samochodem ma najczęściej małego członka. I na odwrót»."

"Większość dorosłych mężczyzn rzadko pamięta, jak się nazywał najbystrzejszy albo najgłupszy kolega z klasy. Ale bez szczególnych problemów potrafią sobie przypomnieć, kto miał największego siusiaka."

Wielka księga siusiaków (Höjer Dan)
Wielka księga cipek (Höjer Dan)