Dodany: 11.03.2019 19:32|Autor:

„Jak to robicie? Jak się organizujecie w kwestii gotowania, robienia zakupów czy prania dla takiej liczby osób? Jak to możliwe, że w domu jest spokój potrzebny do nauki? Jak znajdujecie czas na rozrywkę? Na czym polega wasz sekret?”

W tej książce Rosa Pich, matka osiemnaściorga dzieci, pracująca zawodowo na pół etatu, zdradza nam, jak można być szczęśliwym i czerpać satysfakcję z życia rodzinnego, mając dzieci, niezależnie od tego czy jest to jedno, dwoje, troje, czy… osiemnaścioro. Przytaczając wiele anegdot i zabawnych historii, których uczestnikami są jej dzieci, mąż, przyjaciele i znajomi, opowiada nam o codzienności swojej rodziny, o małych i wielkich radościach, o wyzwaniach, którym muszą stawić czoła, jednym słowem: o cudownej przygodzie, jaką jest życie rodzinne.

Blog autorki po polsku: http://rosajaktytorobisz.pl/, FB.com/rosajaktytorobisz
Strony autorki po angielsku i hiszpańsku: rosawhatyoursecret.com, instagram.com/comoserfelizconunodostreshijos/

"Tę książkę najpierw przeczytałam jednym tchem, a potem wracałam do niej wiele razy. Jest cudownie konkretna i praktyczna, a przy tym pełna trafnych spostrzeżeń, życiowej mądrości i humoru. Sama mam dziesięcioro dzieci i spore doświadczenie rodzicielskie, jednak znalazłam w niej wiele nowych pomysłów na to, jak jeszcze bardziej ulepszyć życie w naszej rodzinie. Wspaniała książka wspaniałej kobiety... »Rosa, jak Ty to robisz?«"
Anna Wardak, Akademia Familijna

[Fronda, 2018]