Dodany: 27.02.2019 18:58|Autor:

Kontynuacja "Zapałki na zakręcie"

"W »Pejzażu sentymentalnym« spotkacie Madę i Marcina, bohaterów »Zapałki na zakręcie«. A jednak ta książka jest powieścią inną niż »Zapałka«, która zaistniała w Waszych lekturach wiele lat temu. Czas przecież odmienił nie tylko świat wokół Mady i Marcina, ale również odmienił ich samych. Czy bardzo?
Właściwie to Wy, moje Czytelniczki, zamówiłyście sobie u mnie »Pejzaż sentymentalny«, niecierpliwie pytając podczas naszych przelotnych spotkań i rozmów: - I co z nimi było dalej?

W końcu dla mnie też stało się zagadką, którą postanowiłam rozwiązać. Oto co z nimi było dalej…"
Krystyna Siesicka

Akapit Press gorąco poleca książki, które Krystyna Siesicka pisze dla Was już od wielu lat. I te dawne, które ciągle wznawiamy, i te ostatnie, tak bardzo współczesne.

"Zapałka na zakręcie", "Pejzaż sentymentalny", "Opowieści rodzinne", "Zapach rumianku" , "Czas Abrahama", "Fotoplastykon", "Beethoven i dżinsy", "Między pierwszą a kwietniem", "Parada fiołków", "Jezioro Osobliwości", "Wielki jarmark", "Twoje Wielkie Tajemnice", "Moja droga Aleksandro", "Kapryśna piątkowa sobota", "Piosenka koguta", "Sabat czarownic", "Dziewczyna Mistrza Gry", "W stronę tamtego lasu", "...nie ma z kim tańczyć...", "– ?... – zapytał czas", , "Gorzkie słodkie pocałunki", "Chwileczkę, Walerio...", "Wróć, Aleksandrze!", "Pamiętaj, że tam są schody!", "Trzynasty miesiąc poziomkowy", "Mój Ocean Niespokojny", "Patussa".

[Akapit Press, 2015]