Dodany: 18.10.2018 21:25|Autor:

Obdaruj swoje dziecko Bożą Łaską na każdy dzień!

Łaska jest...
Najpiękniejszym darem od Boga...
Czymś, na co sobie nie zasłużyliśmy...
Większa, niż jesteśmy w stanie pojąć.

W jaki sposób możesz zaszczepić tę wspaniałą nowinę o Bożej Łasce w sercu swojego dziecka?

Przedstawiamy dostosowaną dla najmłodszych czytelników wersję rozważań na każdy dzień autorstwa Maxa Lucado. „Łaska na każdą chwilę” to przesłanie o Bożej dobroci przedstawione w przystępny i zrozumiały dla każdego dziecka sposób. Wspólne czytanie rozważań zawartych w niniejszej książeczce może być wspaniałym sposobem na spędzanie czasu w rodzinnym gronie! Rozważanie na każdy kolejny dzień zawiera werset z Pisma Świętego oraz przesłanie zachęcające czytelnika do szukania kontaktu z Bogiem. Znajdziesz tu również wskazówki, w jaki sposób można dzielić się darem Bożej Łaski z innymi ludźmi.

Max Lucado jest bestsellerowym autorem książek, które sprzedały się w ponad 130 milionach egzemplarzy na całym świecie. Max oraz jego żona Denalyn mieszkają w Teksasie razem ze swoim psotnym psiakiem Andym.

[Szaron, 2018]

Użytkownik: margines 21.10.2018 00:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Obdaruj swoje dziecko Boż... | margines
Użyta w opisie „Łaska na każdą chwilę” to dosłowne tłumaczenie tytułu oryginalnego i być może taki był polski tytuł roboczy.