Dodany: 21.03.2018 08:38|Autor:

Po co bać się raka, skoro istnieją skuteczne terapie enzymatyczne i mitochondrialne, uzdrawianie dźwiękiem, światłem oraz elektrycznością? Wspomoże Cię również detoks, diety antynowotworowe i ziołowe suplementy. Wybierz własne metody bezpiecznej profilaktyki i odzyskiwania zdrowia. Skuteczne terapie antyrakowe.

Uniknij epidemii XXI wieku

Rak dotyka więcej osób niż myślisz. Według Światowej Organizacji Zdrowia, obecnie jedna na trzy kobiety i co drugi mężczyzna usłyszy w swoim życiu taką diagnozę. Dla Autora nie jest to tylko statystyka. To sprawia osobista. Po dziesięciu latach od śmierci siedmiu członków rodziny na raka, Ty Bollinger postanowił dowiedzieć się jak najwięcej o leczeniu nowotworów i przemyśle medycznym, który otacza tę chorobę. Napisał tę książkę, aby podzielić się tym, co odkrył i pokazać nowe metody na radzenie sobie z rakiem.

Czy to na pewno geny?

Zaledwie około 5 procent wszystkich przypadków nowotworów jest związane z naszymi genami. Cała reszta to kwestia środowiska oraz funkcjonowania naszego układu odpornościowego. Nowotwór powstaje przez niewydolność układu immunologicznego w usuwaniu nieprawidłowych komórek, zanim te zaczną się mnożyć i zmienią w pełnoobjawowego raka. Nasze ciała aż roją się od komórek nowotworowych, codziennie pojawiają się ich setki tysięcy i nie ma w tym nic nadzwyczajnego dopóki nasz układ odpornościowy dobrze funkcjonuje.

Czy badania są bezpieczne?

Nie wszystkie obecnie popularne metody diagnostyki są całkiem bezpieczne. Część z nich, o ile zostanie nieprawidłowo wykonana, może być tragiczna w skutkach. Omówione w książce alternatywne metody wykrywania raka są jednak całkowicie bezpieczne. Dowiesz się o termografii, badaniu AMAS i hormonu hCG oraz o teście nagalazy.

Alternatywne terapie

Jak wyjaśnia Autor, istnieje wiele sposobów na leczenie raka i zapobieganie mu, które wykraczają poza chemioterapię, radioterapię i chirurgię – po prostu nie wiemy o nich. Poznasz terapie fotodynamiczne, czyli wykorzystujące światło i oparte na dźwięku sonodynamiczne, które pomagają natlenić komórki i wzmacniają je, zapobiegając tworzeniu się nowotworów. Dowiesz się na czym polega terapia bio-tlenowa, enzymatyczna i mitochondrialna.

Diety antynowotworowe

Odżywianie to zdecydowanie najważniejszy aspekt zapobiegania rakowi, bo jedzenie to dosłownie „paliwo”, którego nasze ciała używają do naprawiania i utrzymywania przy życiu komórek, budowania odporności, produkowania energii i zwalczania chorób. Dzięki informacjom z tej książki zapoznasz się z zasadami leczniczych głodówek, które przygotują Twoje ciało na pozbycie się toksyn. Bardzo pomocna też jest dieta ketogeniczna, która przyzwyczaja organizm do tego, by polegał na tłuszczach, a nie węglowodanach jako źródłach energii, a to z kolei nie pozwala na rozwój komórek rakowych. Dowiesz się również jakie suplementy stosować, aby podnieść skuteczność terapii.

Pozbądź się toksyn dzięki ćwiczeniom

Poznasz różne rodzaje aktywności fizycznej, które poza działaniem przeciwnowotworowym przyniosą wiele korzyści dla Twojego stanu zdrowia. Ćwiczenia aerobowe przyspieszą krążenie krwi i dotlenią komórki, a dodatkowo dowiesz się jak je łączyć z treningiem obwodowym. Taka mieszanka pomoże Ci w detoksykacji, wzmocni układ krążenia i oddechowy. Nauczysz się też jak unikać toksyn w jedzeniu i kosmetykach.

Ziołowe wspomagacze

W książce przedstawione zostały przepisy na herbatę Essiac oraz tonik Hoxseya. Oba napoje okazały się bardzo pomocne w leczeniu chorych na raka oraz w neutralizowaniu negatywnych skutków radioterapii. Autor opisuje poparty badaniami wpływ zażywania konopii siewnych pod różnymi postaciami na hamowanie rozwoju nowotworów. Wyjaśnia działanie THC oraz CBD na komórki rakowe.

Historie uzdrowionych

Przeczytasz o wielu przypadkach chorych, niekiedy uznawanych przez lekarzy za beznadziejne, którym udało się przejść w stan remisji nowotworu, a nawet go pokonać. Wszystko dzięki terapiom przedstawionym w książce. Dowiesz się również jak wielkie znacznie dla powrotu do zdrowia ma Twoje nastawienie i myśli.

Skuteczne terapie antyrakowe.

[Wydawnictwo Vital, 2017]