Dodany: 14.02.2005 00:50|Autor:

Książka: Te paskudne robale
Arnold Nick
Notę wprowadził(a): kropka

opis z okładki

Naukowy sos z soczystymi kąskami! Nie tylko mrówki przejdą Ci po skórze po lekturze "Tych paskudnych robali"! Na pewno drżysz z ochoty, by przeczytać:
-Co wisi nad nami do góry nogami?
-Co ślimaki robią ze swoim śluzem?
-Dlaczego pająk nie łapie się w swoją sieć?
-Jak insekty wypijają twoją krew?

Jeśli czujesz się na siłach spojrzeć przez szkło powiększające, jakie podsuwa Ci nauka, i przyjrzeć się szczegółom świata owadów, czytaj te paskudne historie! Odwiedź straszne rodziny robali, wejdź do laboratoriów szalonych naukowców i nie daj się zwieść chytremu maskowaniu niektórych insektów! Zrób przerażające testy swoim nauczycielom i zbadaj poziom ich lęku przed wszelkim robactwem!

Książka Nicka Arnolda "Te paskudne robale" to kotłujące się rojowisko najobrzydliwszych informacji o robalach z całego świata! Nauka nigdy nie była tak straszna! Twoja erudycja będzie teraz monstrualna!

Książka jest po prostu rewelacyjna! Napisana z humorem, pełna ciekawostek i rysunków. Wnosi dużo wiedzy. Nie zawiera żadnej konkretnej fabuły, no, ale to nie jest książka do tego przeznaczona. Łatwo się czyta, wbrew gatunkowi. Polecam. Chyba więcej nie ma co tu opowiadać.