Dodany: 12.01.2018 20:53|Autor:

Ogarnij dzień bezstresowo.

Twoje życie to ruchoma bieżnia, która ciągle przyspiesza? Planowanie i zarządzanie czasem kojarzysz ze słomianym zapałem i serią porażek? Dziś zmienisz zdanie.

Duchowość ignacjańska, mindfullness i sprawdzone aplikacje połączone w jedno. Cel? Pomóc Ci uporządkować codzienność. "Ogarniacz" to zestaw skutecznych praktyk, które przetestował na sobie Adrian Wawrzyczek. Codzienne funkcjonowanie utrudniała mu depresja. Pokonał ją. Jego droga stała się lekcją, którą dzieli się z nami.

W "Ogarniaczu" znajdziesz:

– spójną strategię radzenia sobie z wyzwaniami codzienności,
– 12 inspirujących i motywujących tekstów. Zacznij każdy miesiąc z nową energią,
– uniwersalny planer czasu z rozkładem miesięcznym i tygodniowym. Sam decydujesz, w którym miesiącu zaczniesz, nie ogranicza Cię rok kalendarzowy,
– proste narzędzia na każdy dzień. Stosowane regularnie, przynoszą zdumiewające efekty.

Małe kroki dają wielkie efekty. Spróbuj z "Ogarniaczem"! To więcej niż książka i więcej niż kalendarz. To wolność w czasach deadline'ów.

Adrian Wawrzyczek – mąż, tata, dziennikarz, bloger (jakogarnac.pl), specjalista social media.

[Wydawnictwo WAM, 2017]