Dodany: 30.11.2017 02:09|Autor:

Nowa książka autorki bestsellerów: „Lewy”, „Messi”, „Ronaldo”, „Ibra”, „Neymar jr”.

„Oto moja historia”.
Michał Pazdan

„Moja pierwsza biografia dla dzieci. Przeczytajcie”.
Michał Pazdan

Jako kilkulatek słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat, ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Tam trafił do Ekstraklasy, w której – mimo sukcesów – nie wróżono mu wielkiej kariery. Dziś jest jej najlepszym obrońcą i jednym z najbardziej lubianych reprezentantów Polski.

Michał „Pazdek” Pazdan
Oto jego historia

„Pazdan” to opowieść o chłopcu, który miał talent i kochał piłkę, ale wcale nie mierzył w piłkarski top. I kiedy inni, teoretycznie zdolniejsi, przepadali gdzieś po drodze, on po prostu robił swoje. To opowieść o wielkiej pasji i pracowitości. O tym, że każdy z nas ma swoją szansę w życiu. Wreszcie o tym, że to silna psychika i konsekwencja, a nie sam talent czynią z nas mistrzów.

Yvette Żółtowska-Darska – autorka bestsellerów dla dzieci „Lewy”, „Messi”, „Ronaldo”, „Ibra” oraz „Neymar jr”. Wieloletnia szefowa TVN Style, dziś pisarka i mama 12-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu, wymyśliła zupełnie nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono już na 11 języków.

[Burda Książki, 2017]