Dodany: 31.10.2017 18:51|Autor:

Zbiór krótkich opowiadań, które trafią do serca każdego pedagoga.

"Balsam dla duszy nauczyciela" jest źródłem bezcennej wiedzy o potędze miłości, odwadze i zdobywaniu autorytetu. W tych opowieściach o nadziei i miłości, które nierozerwalnie splatają się z szarą rzeczywistością, rozpoznasz z pewnością siebie i swoich uczniów. Zrozumiesz, że kolejne wyzwania, jakie stawia przed Tobą ta praca, otwierają nowe możliwości, które pozwolą ci zmienić czyjeś życie.

Opowieści z tomu "Balsam dla duszy nauczyciela", napisane przez nauczycieli, pedagogów i byłych uczniów, pomogą ci zrozumieć zmagania, cierpienia, udręki i zwycięstwa, które stają się udziałem wszystkich wychowawców, oraz przypomną, że również i ty – podobnie jak wszyscy, którzy pracują z dziećmi – masz wielki wpływ na kształtowanie osobowości swoich uczniów.

Jack Canfield jest założycielem serii "Balsam dla duszy". Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn "Time" nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.

Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii "Balsam dla duszy". Oprócz tego napisał "Power of Focus", "The Aladdin Factor", "Dare to Win" i "One Minute Millionaire", pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji, jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

[Rebis, 2015]