Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Spotkanie z Szymonem Hołownią w Książnicy Kopernikańskiej

Autor: PolecaneOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2017-11-02 12:00

Szymon HołowniaZapraszamy do Książnicy Kopernikańskiej (Toruń, ul. Słowackiego 8)  na spotkanie z Szymonem Hołownią, które odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada. Wywiad rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp jest bezpłatny.

Informacja pochodzi od organizatorów wydarzenia.

Szymon Hołownia – dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press – po raz pierwszy w 2006 roku w kategorii wywiad i ponownie rok później w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad”, MediaTory, Wiktora w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, m.in. Ludzie w czasach Jezusa (2016) oraz Instrukcja obsługi solniczki (2017). Do Torunia przywiezie swoje najnowsze wydawnictwo – Świętych pierwszego kontaktu

Szymon Hołownia założył i prowadzi Fundację Kasisi oraz Fundację Dobra Fabryka, które finansują działalność Domu Dziecka w Kasisi (Zambia), hospicjum w Kabudze (Rwanda), wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Ntamugendze (Demokratyczna Republika Konga), spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

*

Źródło: Książnica Kopernikańska

Podziel się:

komentarzy: 2

Dodaj komentarz  

Pokaż: [drzewo komentarzy] [komentarze według daty dodania]

Użytkownik: Klosterkeller 2017-11-02 16:08 napisał(a):

Odpowiedź na: Zapraszamy do Książnic... | PolecaneOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

"Zapraszamy do Książnicy Kopernikańskiej (ul. Słowackiego 8)" - a w jakim mieście?

Linka Odpowiedz

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2017-11-02 17:18 napisał(a):

Odpowiedź na: "Zapraszamy do Książnicy ... | Klosterkeller Pokaż rodzica

"Do Torunia przywiezie swoje najnowsze wydawnictwo" :-). Ale oczywiście nazwa miasta na początku tekstu jest lepiej widoczna, lecę dopisać!

Linka Odpowiedz