Dodany: 29.09.2017 23:34|Autor:

„»Niebezpieczna ścieżka« jest jak pociąg. Gdy się rozpędzi, prawie nie da się jej zatrzymać”.

Filip Saputa, filipwlabiryncieksiazek.blogspot.com

„Piąty tom »Wojowników« to niesamowita historia pełna zagadek, niepokoju, ale też bezwarunkowej przyjaźni i oddania. Jednak kiedy w lesie czai się ogromne niebezpieczeństwo, a każdy kot zaczyna być podejrzany o zdradę, niczego nie można być pewnym. Czy koty dowiodą swej lojalności? Dowiesz się jeśli wkroczysz na »Niebezpieczną ścieżkę«”.

Weronika Leśniewska, onlybooks-jdb.blogspot.com

Opinie o pierwszym tomie cyklu „Wojownicy”

„Cudowna, zaskakująca, czarująca, fantastyczna, wspaniała – to tylko niektóre przymiotniki opisujące ogrom tej powieści”.

juliawkrainieksiazek.blogspot.com

„»Ucieczka w dzicz« to powieść, w której cały czas się dzieje, a coraz to kolejne przygody bohaterów
wciągają bez końca i sprawiają, że z wielką niecierpliwością przewraca się kolejne strony, by jak najszybciej poznać zakończenie”.

Klaudia Aleksandra Grabowska, zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com

„Tęskniliście? Brakowało Wam Ognistego Serca i jego kompanów? Bez obaw, czeka na Was piąty tom »Wojowników«. »Niebezpieczna ścieżka« trzyma poziom i nie pozwoli Wam na nudę! Erin Hunter wyciąga bowiem z rękawa kolejne asy, komplikując losy kocich bohaterów i ujawniając nam ich tajemnice. Pojawiają się nowe wątpliwości i kolejne pytania. Dobra zabawa i wciągająca lektura zapierająca dech w piersiach gwarantowane!”

Agnieszka Hrabak (Ines de Castro), swiatksiazkoholiczek.blogspot.com

„Piąty tom jest jak pociąg. Gdy się rozpędzi, prawie nie da się go zatrzymać. Z rozdziału na rozdział akcja staje się coraz bardziej wartka. Emocje coraz większe. Koty czterech klanów na pewno dadzą ci porządną dawkę pozytywnych, jak i negatywnych emocji. Płacz nie będzie wam obcy, smutek i strata, jest dla czytelników jak chleb powszedni. Czy »Wojownicy« przejdą przez »Niebezpieczną ścieżkę« cali i zdrowi?”

Filip Saputa, filipwlabiryncieksiazek.blogspot.com

„Jestem pod wielkim wrażeniem! Ta część »Wojowników« jest pełna tajemnic i niezapomnianych przygód. Już nie mogę się doczekać, aż pojawi się kolejna część!”.

Diana Piotrowska, ksiazkomania-recenzje.blogspot.com

Sfora!, Sfora!
Zabić, Zabić!

Klan cienia wybrał nowego przywódcę. Ogniste Serce przeczuwa jednak, że stary wróg wciąż pragnie zemsty na swoim poprzednim klanie. Tymczasem w lesie pojawiło się nowe zagrożenie, które czyha na życie każdego kota.

Klan Pioruna może ulec zagładzie – jego przywódczyni odwróciła się od swoich przodków. Głowę Ognistego Serca zaprząta jedna myśl – może Błękitna Gwiazda ma rację? Może Klan Gwiazdy opuścił ich na zawsze?

„Niezwykła kontynuacja fantastycznej serii, która swoją fabułą i stylem porwie każdego. To opowieść o sile wielkiej przyjaźni, zaufaniu, poświęceniu, miłości i wielkiej walce. Pod płaszczem fantastyki skrywają się wielkie emocje, które poruszą serce nie tylko kociego miłośnika. Przez treść pędzi się błyskawicznie nie tylko za sprawą znakomitej fabuły, ale i rewelacyjnego stylu i prostego języka Erin Hunter. Polecam Gorąco!”

Daria Skiba, krainaksiazkazwana.blogspot.com

Jeśli nie znasz przygód „Wojowników” i Ognistego Serca, koniecznie sięgnij po poprzednie tomy cyklu.

Treść odpowiednia również dla młodszych czytelników

[Wydawnictwo Nowa Baśń, 2017]