Dodany: 04.11.2016 01:08|Autor:

„Waleczne koty znów w akcji!
Kolejny tom i jeszcze większa dawka emocji!”

Filip Saputa, filipwlabiryncieksiazek.blogspot.com

„Jeśli sięgając po trzecią część »Wojowników«, myślicie, że nic was już nie jest w stanie zaskoczyć – mylicie się! Erin Hunter pokazała we wspaniały sposób, na co ją stać! »Las tajemnic« jest chyba dotąd najlepszą częścią serii. To właśnie w niej wyjaśnia się wiele spraw, niekiedy zawiłych. Ale spokojnie, to nie koniec! Pojawiają się też nowe spiski, bitwy i romanse. Zakazana miłość. Zdrady. I tajemnice. Tego właśnie oczekuję od wspaniałej książki. I dokładnie to od autorki w »Lesie tajemnic« dostaję!”

Weronika Leśniewska, onlybooks-jdb.blogspot.com

„Każdy ma w swoim życiu książkę, która zmienia jego życie. Nie jakoś diametralnie, ale znacząco wpływa na to, jak się później kształtuje jego przyszłość. W moim przypadku był to właśnie cykl »Wojownicy«. Nie myślcie sobie, że to książka dobra dla młodszych – to naprawdę bardzo przyjemna lektura i przyjemna odskocznia od ciężkiego klimatu »Gry o tron« czy »Wiedźmina«. Polecam z czystym sumieniem tym, którzy są ciekawi historii praktycznie pozbawionych ludzkiego czynnika”.

Izabela Gettel, http://izzynatropie.pl/

„Ta powieść to fascynujący, pełen napięcia i zwrotów akcji trzeci tom genialnej serii »Wojownicy«. Nie czekaj! Sięgnij po »Las tajemnic« już teraz i, niczym kot z Klanu Pioruna, staw czoła wszystkim wyzwaniom i spiskom. Bo las również posiada swoje tajemnice”.

Agnieszka Hrabak (Ines de Castro), http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com

„Waleczne koty znów w akcji! Kolejny tom i jeszcze większa dawka emocji! Więcej tajemnic, więcej kocich walk i zmian w klanach. Zdrada, strach, miłość i przyjaźń to słowa, które są ściśle powiązane z »Lasem tajemnic«. Czy miłość i przyjaźń wezmą górę nad lojalnością wobec klanu i kodeksem wojownika?
Ogniste Serce i jego przyjaciele zadbają o to, żeby lektura tego tomu była czystą przyjemnością”.

Filip Saputa, filipwlabiryncieksiazek.blogspot.com

W klanie jest zdrajca.
Komu zaufa Ogniste Serce?

Napięcie wśród kotów zamieszkujących las osiągnęło niespotykany dotychczas poziom. Wierność klanowi traci na znaczeniu. Dotychczasowy przyjaciel w okamgnieniu stać się może wrogiem, a niektóre koty skłonne są nawet zabić, by osiągnąć to, czego pragną.

Ogniste Serce jest zdecydowany poznać prawdę o tajemniczej śmierci Rudego Ogona. Nie wie jednak, że lepiej, by pewne tajemnice nie ujrzały światła dziennego, mogą bowiem zachwiać niepewnym rozejmem między klanami. Ogniste Serce przeczuwa też, że wśród kotów z Klanu Pioruna kręci się zdrajca.

„Cudowna okładka i równie cudowne wnętrze. »Las tajemnic« to jedna z najlepszych kontynuacji cyklów, jakie miałam okazję czytać. To naprawdę dobra, szczegółowo napisana fantastyka. Tę książkę się pochłania, z każdą stroną ma się ochotę na więcej! Wojownicy są niezawodni!”

Milena Wiktoria Jaworska, autorka książki „Miles”, Łaciaty Blog Książkowy, bookhunter.pl

Treść odpowiednia również dla młodszych czytelników.

[Nowa Baśń, 2016]