Dodany: 2004-05-13 20:28|Autor: korgi5s

bez tytułu


Jack Stapleton to lekarz sądowy, patolog. Pewnego dnia na jego stół sekcyjny trafiają zwłoki pacjenta jednego z nowojorskich szpitali. Lekarz odkrywa, że umarł on na dżumę, chorobę dość dawno już zapomnianą. Wkrótce podobne przypadki zaczynają się mnożyć, a choroby, z którymi styka się lekarz są coraz dziwniejsze. Wszystko wskazuje na celowe zarażenia. Zaciekawiony i zaniepokojony możliwością wybuchu epidemii, patolog rozpoczyna prywatne śledztwo. Wpada na trop intrygi, w którą zamieszana jest niezwykle piękna kobieta. Jack już wcześniej ją poznał - jako Dyrektora działu reklamy firmy reklamowej...

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 5948
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 5
Użytkownik: dagunia1 2004-05-16 10:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Jack Stapleton to lekarz ... | korgi5s
Mądrzy mężczyźni, piękne kobiety, tajemmnice- i przyspieszony kurs medycyny. Robin Cook jest nudny. Tłamsi czytelnika w zagadkach natury medycznej, po wielekroć przeżuwa podobne konstrukcje fabularne. Po "Toksynie" już chyba nic mnie nie zdziwi. Wszak w każdej książce Cooka mamy to samo.
Użytkownik: korgi5s 2004-05-20 01:03 napisał(a):
Odpowiedź na: Mądrzy mężczyźni, piękne ... | dagunia1
Chyba masz racje:)
Użytkownik: ktelle 2005-04-12 23:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Mądrzy mężczyźni, piękne ... | dagunia1
Niestety Twoja wypowiedz jest sluszna dla znakomitej czesci jego ksiazek. Jedyne jakie od tego odbiegaja to - moim zdaniem - "Uprowadzenie", "Inwazja", "Sfinks" i doskonale napisane "Dopuszczalne ryzyko". polecam zwlaszcza te ostatnia!
Użytkownik: leszcz 2005-07-26 13:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Mądrzy mężczyźni, piękne ... | dagunia1
Osobiście "Zaraza" przypadła mi do gustu, ale może dlatego, że to pierwsza książka Cook'a jaką przeczytałem. Kolejna potwierdza Wasze komentarze. Do Cooka szybko nie wrócę,ale...
Użytkownik: kasiad166 2008-10-02 16:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Osobiście "Zaraza&qu... | leszcz
Nie zgodzę się z wami, jestem prawdziwą wielbicielką thrillerów medycznych i dla mnie każda książka Cooka jest niepowtarzalna. Ale ktoś napradę musi to lubić, bo w przeciwnym razie, mogą naprawdę wydawać się nudne. "Zaraza" jest jedną z moich ulubionych książek Cooka. Napisał on też, jak wspomniała moja poprzedniczka odbiegające od tematów medycznych książki, jest nią np. "Uprowadzenie" i jest to moja ulubiona książka. Uwielbiam Cooka. Pozdrawiam.
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: