Dodany: 13.12.2008 21:45|Autor:

Książka: Ognie piekieł: Księga 1
Weber David, Evans Linda
Notę wprowadził(a): Astral

PIEKŁO ROZPĘTAŁO SIĘ PRZEZ POMYŁKĘ!

Zarówno Arkana, jak i Sharona zbadały już dziesiątki wszechświatów, z których każdy był kopią poprzedniego. Na żadnym z nich jednak nie natrafiły na inną ludzką cywilizację.

Pewnego dnia i to się zmieniło.

W chłodnym cieniu jesiennego lasu natrafiły na siebie dwie ekspedycje badawcze. Nie wiadomo, kto otworzył ogień, ale obie strony poniosły ciężkie straty i każda wini za to drugą. Teraz obie cywilizacje dążą do opanowania Wrót Piekieł, skupiska portali umożliwiających podróże między wszechświatami. Teraz obie strony płacą za ten świat krwią... i żadna nie zamierza ustąpić.

Magia Arkany, jej smoki i gryfy szykują się do stanięcia naprzeciw sharoniańskim karabinom, działom i moździerzom. Smoki transportowe staną do zawodów z lokomotywami. Jedynym, co dowódcy obu stron wiedzą o nadciągającej zawierusze jest fakt, że takiej wojny nie toczyli jeszcze nigdy.

[ISA, 2008]

Użytkownik: Rafaar 30.10.2018 21:48 napisał(a):
Odpowiedź na: PIEKŁO ROZPĘTAŁO SIĘ PRZE... | Astral
To pierwsza książka Webbera, której nie dałem rady przeczytać do końca (a przeczytałem większość wcześniej, wszystkie z pozytywnymi ocenami). Czytam i czytam, połowa książki i niewiele się dzieje. Po prostu masakra, zdecydowanie nie polecam.