Dodany: 16.02.2016 18:48|Autor:

Książka: Droga przez mękę
Kinney Jeff
Notę wprowadził(a): margines

Wyprawa samochodowa z najbliższą rodziną może być świetną zabawą… no chyba że chodzi o rodzinę Heffleyów. Lepiej już teraz przygotujcie się na zwariowane mewy, ryzykowne manewry drogowe, przerażającą bandę Brodacza i niesforną świnię. A to dopiero początek. Jedno jest pewne – Heffleyowie przeżyją doprawdy NIEZAPOMNIANĄ przygodę (choć Greg oddałby wiele, żeby nic z niej nie zapamiętać).

Przeczytaj również inne tomy bestsellerowej serii:

„Dziennik cwaniaczka”
„Rodrick rządzi”
„Szczyt wszystkiego”
„Ubaw po pachy”
„Przykra prawda”
„Biała gorączka”
„Trzeci do pary”
„Dziennik cwaniaczka. Zrób to sam!”
„Zezowate szczęście”

„To książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać… a zwłaszcza jeżeli nie lubią”.
Whoopi Goldberg

„Jeff Kinney jest gwiazdą rocka w świecie wydawniczym”.
„National Public Radio”

„Jedna z najlepszych serii dla dzieci, jakie kiedykolwiek powstały”.
„Washington Post”

[Nasza Księgarnia, 2015]

Użytkownik: UzytkownikUsuniety08​252023090003 05.06.2017 16:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Wyprawa samochodowa z naj... | margines
czytaliśmy kilka razy, ale teraz już dość - czekamy na nowośc - Reklama usunięta - kolejna książka znaku, która na bank trafi w nasze ręce - zapowiada się jeszcze śmieszniej niż cwaniaczki!
Użytkownik: ramax 18.10.2018 16:01 napisał(a):
Odpowiedź na: czytaliśmy kilka razy, al... | UzytkownikUsuniety08​252023090003
Czytamy z moim dzieckiem tę serię od pierwszej części cwaniaczka. Przy czytaniu tej książki nawet mój synek stwierdził, że to już trochę przesada. Tytułowy Cwaniaczek Greg jest patentowanym paranoikiem, ale w tej części i jego rodzice zniżają się do tego poziomu. To w sumie przestaje być śmieszne. Przeczytaliśmy z pewnym niesmakiem, nie wiem czy zdecydujemy się na następne części.