Dodany: 03.02.2016 15:07|Autor:

Książka: Dolina stuletnich młodzieńców
Fiedler Arkady Radosław
Notę wprowadził(a): agnesines

Oszukać czas – kto z nas nie chciałby w zdrowiu dożyć sędziwych lat – setki, a może więcej... Arkady Radosław Fiedler odnalazł w ekwadorskich Andach zachwycającą dolinę, gdzie czas przemija powoli. To prawdziwie rajskie miejsce, tutaj pierwsze skrzypce gra natura, a żyjący wśród niej ludzie dożywają matuzalemowego wieku. Na czym polega tajemnica tego fenomenu? Warto poznać odpowiedź na to pytanie, sięgając po książkę "Dolina stuletnich młodzieńców".

Arkady Radosław Fiedler (zodiakalny Baran) – podróżnik i muzeolog z zamiłowania, współtwórca i współwłaściciel (z bratem Markiem) Muzeum-Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera wraz z Ogrodem Kultur i Tolerancji w Puszczykowie pod Poznaniem (www.fiedler.pl). Poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji, współautor wydawnictw National Geographic: "Między niebem a piekłem", "Wyprawy na koniec świata" oraz "Świat na talerzu"; autor książek: "Barwny świat Arkadego Fiedlera", "Wabiła nas Afryka Zachodnia", "Najpiękniejszy ogród świata", "Majowie. Reaktywacja", "Chwała Andów".

[Bernardinum, 2015]