Dodany: 17.11.2009 18:07|Autor: ellysa

Nierzeczywista rzeczywistość

Ciepła opowieść idealna na zimowe, pochmurne wieczory. Książka magiczna, mówiąca o tym, że wszystko, co nierealne jest możliwe do spełnienia.

Joy Candellaro, zraniona, oszukana przez najbliższe osoby - siostrę i męża, nie potrafi odnaleźć się w otaczającej ją monotonii życia. Marzy o wyprawach w nieznane zakątki świata. Podświadomość podpowiada, gdzie znajdzie swoje miejsce na ziemi. Czy posłucha docierających do niej szeptów własnego serca?

Pod wpływem impulsu oraz chęci zmiany swojego dotychczasowego pełnego niepowodzeń życia bibliotekarki postanawia wybrać się w podróż do miasteczka o obiecująco brzmiącej nazwie Hope.

Czy Joy odnajdzie tam spokój i pełnię szczęścia? Czy wyjazd pozwoli jej zapomnieć o bólu i doznanej krzywdzie, a co najważniejsze, wybaczyć najbliższym?

Wyświetleń: 1984
Użytkownik: anka7771 23.02.2012 12:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Ciepła opowieść idealna n... | ellysa
Zaskoczyła mnie, lubię takie książki. Historia Joy pokazuje nam , że warto mieć marzenia oraz że dotkliwa strata może przerodzić się w miłość i spełnienie .Zdrada męża z siostrą , katastrofa samolotowa i magiczny kontakt telepatyczny podczas śpiączki to początek nowego życia jakie ma przed sobą bohaterka . Szczerze polecam, bardzo szybko się czyta. Teraz i ja chcę uwierzyć w magię.