Dodany: 21.11.2014 09:14|Autor: UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki

Czwarta edycja Targów Książki w Katowicach - Czytanie jest modne!

W Katowicach rozpoczęły się Targi Książki. Impreza potrwa do niedzieli, 23 listopada. Na odwiedzających czekają liczne spotkania autorskie, mnóstwo stoisk wydawców z ich najnowszymi propozycjami dla czytelników (często w promocyjnych cenach), wykłady i panele dyskusyjne, warsztaty i konkursy. BiblioNETka objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek”, Katowice

Godziny otwarcia Targów:

21 listopada 2014 (piątek) - 10:00 - 18:00
22 listopada 2014 (sobota) - 10:00 - 18:00
23 listopada 2014 (niedziela) - 10:00 - 17:00

Ceny biletów: 7 zł normalny; 5 zł ulgowy. Dla bibliotekarzy oraz blogerów książkowych wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na stronie: www.exposilesia.pl/targiksiazki/pl

Oprac. Sylwia_

Użytkownik: Selena 22.11.2014 14:35 napisał(a):
Odpowiedź na: W Katowicach rozpoczęły... | UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki
A zmieniło się coś od pierwszych targów?
Byliśmy z wydawnictwa, dobrze, że się zgłosiłam na drugi dzień - koleżanki strasznie wymarzły, więc ja już się porządniej ubrałam;-) Ale ludzi malutko, na palcach rąk można zliczyć - promocja zawiodła na całej linii, zresztą chyba tylko 2-3 wydawnictwa nienaukowe/nieuniwersyteckie wtedy były, to też jedynie fani fantastyki, o ile się dowiedzieli, że coś jest organizowane, mogli się zainteresować.
Ale może organizatorzy wzięli naukę z tych pierwszych nieudanych targów i teraz jest lepiej...