Dodany: 20.10.2010 14:33|Autor:

"Podróże z adrenaliną" to wyjątkowy przewodnik po Polsce dla wszystkich, którzy cenią aktywny, a zarazem niebanalny sposób spędzania wolnego czasu. Książka adresowana jest nie tylko do miłośników mocnych wrażeń, stanowi niezwykłe kompendium wiedzy o naszym kraju. Prezentuje wiele miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć, m.in. rezerwaty przyrody, osobliwości regionów i cenne zabytki.

Autorzy – zapaleni podróżnicy i pasjonaci ekstremalnych przygód – przedstawiają najciekawsze spływy kajakowe, trasy rowerowe, szlaki konne i górskie o znacznym stopniu trudności, wskazują najlepsze miejsca do wspinaczki, narciarstwa oraz nurkowania. Zachęcają do uprawiania windsurfingu, paralotniarstwa, raftingu, kitesurfingu, a także spróbowania sił w skokach spadochronowych czy na bungee. Fachowym opisom towarzyszą szczegółowe mapy.

Publikacja nie zawiedzie też miłośników różnych imprez, współzawodnictwa i rajdów przygodowych. Paintball, regaty na Mazurach, zawody w kajakarstwie górskim, Adventure Trophy, Winter Challenge - to tylko niektóre z polecanych przez Autorów atrakcji.

W książce Czytelnik znajdzie ponadto praktyczne informacje dotyczące:

- bazy noclegowej i gastronomicznej,
- wypożyczalni sprzętu sportowego,
- godzin zwiedzania obiektów turystycznych,
- a także przydatne linki do stron internetowych.

Pomysły na emocjonujące wyprawy, sprawdzone rady podróżników i naprawdę duuuża dawka adrenaliny GWARANTOWANE!

[Publicat, 2008]