Dodany: 14.03.2024 15:29|Autor:

Książka: Gra o Serce (zapow.)
Białkowska Katarzyna
Notę wprowadził(a): Marylek

Kiedy miłość uderza jak piorun… ale tylko w jedno serce. JEGO serce. Zarówno nowy wielbiciel, jak i ciągłe próby zdobycia jej względów, wyłącznie irytują Skylar Gardiner. Jednak Skylar "Shy" Gardener nie należy do tych, którzy się poddają. A już zwłaszcza, gdy słyszy słodki głos ukochanej i widzi świetliki w jej kręconych włosach. Uderzające podobieństwo ich imion i nazwisk nie może być dziełem przypadku. A co, jeśli los chce dać im coś do zrozumienia? Zdaniem Shy’a Skylar Gardiner po prostu musi się w nim zakochać. Czy rzeczywiście jest to tylko kwestia czasu?

Katarzyna Białkowska - każdego dnia dowiaduje się o sobie czegoś nowego, a dzielenie się z innymi opowieściami, które grają jej w duszy, uważa za fantastyczny sposób… na odkrywanie samej siebie i tego, co w niej tkwi. Od kiedy pisze, nie tylko dostrzega i rozumie więcej, ale także czerpie z tej przygody ogromną przyjemność i satysfakcję. Z pasji do literatury jest także recenzentką - bardzo szczerą, która nie waha się użyć krytycznych słów, pod warunkiem, że są one konstruktywne. Wszak najlepiej uczyć się na błędach. Aby je poprawiać i każdego dnia stawać się lepszym w pisaniu, najpierw trzeba je dostrzec. Ma na koncie kilka książek, które opublikowała na platformie Wattpad jako @wildisthewind6.

[Wydawnictwo Jaguar, 2024]