Dodany: 22.06.2020 06:43|Autor: faramir z ithilien

Czytatnik: Relikt

“Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków” - Niels Lunde

Uwielbiam klocki Lego i z wielkim entuzjazmem podszedłem do tej pozycji. Niestety moja chęć czytania szybko zderzyła się z blisko dokumentalnymi faktami podawanymi w suchy i nudny sposób. Nie wiedziałem, że tą książkę będę męczył i chyba tylko wyczekiwałem twista jak w powieściach kriminalnych - wszystko w tej książce pomyliło mi się... Twista oczywiście nie było i z ulga po przeczytaniu odkładałem ją na półkę z okrzykiem: "Łobosze!".
Pozycyja może dobra dla managerów jako odskocznia od jakichs cięższych podręczników. Dla tych, którzy kochają Lego a chcieli by się dowiedzieć czegoś o firmie polecam wikipedię. Zajmie to mniej czasu, koszt finansowy wyniesie zero PLN i bedzię jedno wolne miejsce na półce na naprawdę ciekawą książkę.

Użytkownik: Pingwinek 23.06.2020 01:01 napisał(a):
Odpowiedź na: Uwielbiam klocki Lego i z... | faramir z ithilien
Ocenisz książkę i podlinkujesz ją w czytatce? Lego: Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków (Lunde Niels)

Ja też uwielbiam klocki LEGO, choć ostatni raz pozwoliłam sobie na konstrukcję chyba jeszcze przed maturą ;). Zawsze budowałam wielkie domy z mnóstwem pomieszczeń (z domową kapliczką na piętrze włącznie ;D). Ajj, ależ się teraz rozochociłam! ;). Książkę sobie, ufając Twojemu osądowi, daruję - ale myśl o dniu zabawy w kolorowym świecie rodem z dzieciństwa pewnie mnie nie opuści ;)