Dodany: 16.09.2019 10:10|Autor: pola841

Ja chcę drugi tom!!!

Chcę wam opowiedzieć o cudownej książce Danielle L. Jensen - "Mroczne wybrzeża". Od razu bez bicia się przyznaję, że nie czytałam "Porwanej pieśniarki". Mam tę serię na półce i coś czuję, że zdecydowanie muszę ją przesunąć w kolejce. Co to była za wspaniała piracka przygoda! Ten klimat opętał mnie zupełnie! Mamy tu Maarinów, którzy są niezależnym narodem panującym na oceanach. oraz Imperium, które bardzo jest podobne do Imperium rzymskiego z naszej historii. W każdym razie z powodu nietrzymania języka za zębami Imperium dowiaduje się, że za wielkim oceanem istnieją inne lądy i postanawia je podbić. Wysyła tam Marka i jego legiony a prowadzić ich będzie Teriana, Maarinka, która została niestety do tego zmuszona. Nakreśliłam fabułę najbardziej ogólnie jak się dało. Bo uwierzcie mi, musicie tę książkę przeczytać sami. Wciąga niesamowicie. Autorka stworzyła niezwykły świat, w którym każdy z nas chciałby się znaleźć. To kawał dobrej powieści z poczuciem humoru, pełen wzruszeń i niezwykłych przygód. Zdecydowanie z niecierpliwością czekam na drugi tom!