Corvax - użytkownik BiblioNETki

Najnowsze czytatki

Ostatnia książka

Autor: wpluska Dodany 2012-04-14 19:34
Przy okazji dyskusji o wielokrotnym czytaniu tych samych książek niemal zawsze ktoś powie "i tak nie przeczytam wszystkiego". Wyobraziłem sobie że ...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Mafijne

Autor: wpluska Dodany 2014-07-27 21:19

Jest tego trochę: - Al Capone - Al Capone: Gangster wszech czasów - Ojciec chrzestny: Lucky Luciano i tajemnice amerykańskiej mafii - Prawdziwy gangster: Moje życie: Od żołnierza mafii do kokainowego kowboja i tajnego współpracownika władz - Gangster: Prawdziwa historia agenta FBI, który przeniknął do mafii Temat dosyć popularny więc i książek pewnie wiele więcej.

Zobacz całą dyskusję

Co sądzicie o karach w bibliotekach?

Autor: wpluska Dodany 2014-06-20 22:17

Byłem kiedyś świadkiem jak pani przyszła oddać przetrzymaną książkę w ramach amnestii. Kiedy dowiedziała się, że termin amnestii minął kilka dni wcześniej stwierdziła "Aha, to nie", zabrała książkę i wyszła. Na niektórych czytelników, jak widać, nie ma mocnych.

Zobacz całą dyskusję

Tablet czy czytnik e-booków?

Autor: wpluska Dodany 2013-12-20 21:58

Nie doprecyzowałem, powinienem napisać "minusem dla niektórych". Mój czytnik jest bardzo ubogi w funkcje: nie ma internetu, odtwarzacza muzyki ani połączenia z którąś z księgarni, za to świetnie się czyta na nim książki. Dlatego dla mnie ten minus także jest wielkim plusem.

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: