mikesz - użytkownik BiblioNETki

  • Login: mikesz
  • W BiblioNETce od: 26 marca 2009

Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

czy ktos wie co sie dzieje z Pilchem?

Autor: mikesz Dodany 04.12.2013 20:02

Pilch skończył pisać "Drugi Dziennik" Oto fragment ostatniego wpisu z 20 czerwca roku bieżącego: „Zwinąłem się w taki kłębek, że musiało mnie nie być. O pisaniu ani mowy, o czytaniu ani mowy. Film, teatr, TV – szkoda gadać. Co zostało? Bóg i piłka nożna. Wbrew pozorom niemało. Futbol i teologia. Masz wszystko, a narzekasz”.

Zobacz całą dyskusję

Książki o prostytutkach

Autor: mikesz Dodany 24.08.2013 11:05

Dosyć ciekawe pytanie,aczkolwiek kontrowersyjne. Miał również sporo do powiedzenia na ten temat Zygmunt Kałużyński W interesującej książce "Pamiętnik orchidei", będącej niejako podsumowaniem jego dosyć barwnego i ciekawego życia zawarł wiele błyskotliwych i miejscami dosyć odważnych spostrzeżeń określających jednocześnie jego stosunek do świata kultury, polityki, obyczajów. Jeden z rozdziałów poświęcił również prostytucji, prostytutkom i ich...

Zobacz całą dyskusję

Książki o prostytutkach

Autor: mikesz Dodany 01.02.2013 23:19

Nie wiem czy trafię w gust lub zapotrzebowanie ,ale polecam książkę Jarosława Wypyszyńskiego "Analiza zjawiska prostytucji w Poznaniu". Książka będąca pracą doktorską autora, wbrew temu ( a może dzięki temu właśnie) jest ciekawą i przystępnie napisaną pozycją której atutem są "badania terenowe autora".

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: