nova.nike - użytkownik BiblioNETki

 • Login: nova.nike
 • Miasto: Poznań
 • E-Mail: nova.nike@wp.pl
 • W BiblioNETce od: 31 stycznia 2008
 • O sobie:

  Chyba mól książkowy:) Przynajmniej gdy w ankiecie podałam ilość książek przeczytanych w ciągu roku, stwierdzono, że nie kwalifikuję się do średniej i odmówiono dalszego badania;)
  Czytam prawie wszystko, nie przepadam jedynie za romansami i cieżkimi horrorami, poza tym uwielbiam kryminały (A.Christie to moja bohaterka), literaturę dotyczącą wojny, psychologię człowieka i książki podróżnicze.
  Czytam prawie wszędzie, w domu, na wakacjach, w autobusie, w samochodzie gdy stoję przed przejazdem kolejowym;)
  Moja najgorsza myśl dotycząca książek? Że nie zdołam przeczytać przed śmiercią tylu ciekawych pozycji i że po mojej śmierci powstaną arcydzieła, o których nigdy się nie dowiem.
  Poza książkami jestem dość sportowo nastawioną osobą, lubię zwierzęta, jestem wegetarianką, scrapuję i pozytywnie patrzę na każdy dzień:) Niestety nadal singielka;)

Najnowsze czytatki

Strata czasu

Autor: nova.nike Dodany 2010-04-07 09:47
Nie czytałam pierwszej cześci "Świata..." (akurat był wypożyczony, a na szczęście nie wpadł mi do głowy głupi pomysł zakupu tej książki) jednak sądzę,...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Za co 6 ?

Autor: nova.nike Dodany 2010-04-18 10:41

Ja daję 6 gdy książka nie tylko mi się spodoba, ale gdy wiem, że na pewno jeszcze do niej kiedyś wrócę, gdy w szczególny sposób mnie poruszyła, gdy zajęła się ważnymi problemami opisując je szczerze, ale jednocześnie subtelnie, gdy nie sądziłam, ze względu na tematykę, że mi sie spodoba a jednak mam ochotę zaraz zabrać się za inne dzieła autora, gdy czułam się jakby autor napisał ją tylko dla mnie.

Zobacz całą dyskusję

Lektury szkolne - droga przez mękę?

Autor: nova.nike Dodany 2010-04-18 10:34

Ja zaczęłam czytać bardzo wcześnie i czytałam sporo książek, lektury jednak nie były w kręgu moich szczególnych zainteresowań. Uwielbiałam jako dziecko książki przygodowe. Niektóre z lektur, np W pustyni i w puszczy, przyjęłam bardzo pozytywnie, ale większość była nudna, przynajmniej w początkowych klasach. Moimi ulubionymi książkami były: Mitologia, Antygona, Balladyna, Proces, Dżuma, Folwark zwierzęcy, Rok 1984, Zbrodnia i kara, Rozmowy z katem...

Zobacz całą dyskusję

Poszukuję - j. niemiecki

Autor: nova.nike Dodany 2010-01-11 17:36

Nie wiem czy to znane dzieło, pewnie raczej taka opowiastka, ale jesli byłabyś zainteresowana to ja posiadam "Zwerg Nase und andere Geschichten".

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: