niegrzecznyanio=) - użytkownik BiblioNETki

 • Login: niegrzecznyanio
 • Czytatnik: Moje myśli...
 • W BiblioNETce od: 20 grudnia 2006
 • O sobie:

  Trudno jednoznacznie mnie określić. Co do charakteru to nie ma to nic wspólnego z książkami. Moje ulubione gatunki to horror, fantasy, niektóre przygodowe książki i niektóre obyczajowe. W zasadzie próbuję wszystkiego;)
  Moi ulubieni autorzy do Dean R. Koont i Graham Masterton (z horrorów;), a oprócz nich takze Huntington Geoffrey i jego seria pt. "Kruczy Dwór". Są to książki naprawdę godne polecenia;)
  Skalę wystawianych przeze mnie ocen nazwałabym tak:
  6)Super książka, jedna z lepszych jakie czytałam, warta przeczytania i sięgania po nią za kilka lat. Zatrzymała mnie na dłużej. Pamiętajcie też, ze niektóre z książek ocenione na 5 mogą być lepsze niz pozostałe tak samo ocenione. Musiałyby tu być oceny z plusami i minusami bo w takim wypadku mogłabym ocenić juz całkiem sprawiedliwie.
  5)Bardzo dobra książka, choć sa lepsze od niej. Książka również godna polecenia, jednak nie mistrzostwo. Moga występować pewne niedociągnięcia, zawiła akcja czy cokolwiek innego co mnie choć trochę zniechęciło.
  4)Dobra książka. Ma więcej niedociągnięć niż ta oceniona na 5. Wciąż jednak warto do niej zajrzeć.
  3)Książka, która może być ogólnie dobra, ale coś mnie od niej odrzuciło. Może akcja się skończyła w środku książki, może występują nudne opisy lub cała historia jest bezsensowna lub zbyt zawiła.
  Ocen poniżej 3 nie wystawiam, gdyż rzadko trafiam na złe książki. Jeśli jakaś zasłuży na taką ocenę to po prostu nie pojawi się w moim schowku.

Poleca
Ten użytkownik jeszcze nic nie polecił.
Najnowsze czytatki

Jak to jest mieć wenę...

Autor: niegrzecznyanio Dodany 2007-02-28 22:23
Ostatnio wpadłam na niezły pomysł. Postanowiłam napisać dalszy ciąg do serii "Kruczy Dwór" Geoffrey'a Huntingtona (o której już wcześniej wspomniałam)...

Wpływ książek

Autor: niegrzecznyanio Dodany 2007-02-03 21:39
Czasem myślę, że bez książek nasze życie byłoby mniej kolorowe. Byłoby szare, nudne i nieciekawe. To dzięki książkom przeżywamy więcej niż swoje życie...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Błagam polećcie mi fajną książke!

Autor: niegrzecznyanio Dodany 2007-02-04 15:01

Ja zdecydowanie polecam książki z cyklu "Kruczy Dwór". Autorem jest Geoffrey Huntington. Przeczytałam na razie wszystkie trzy tomy, które powstały i jestem zachwycona. Do tego mieszczę się w podanym przedziale wiekowym;) Jest to historia przygód czternastolatka Devona Marcha, który dowiaduje się, że jest czarodziejem Bractwa Skrzydła Nocy. Jego przygody obfitują w walki z demonami, Szaleńcem i poszukiwania prawdziwych rodziców. Jeśli ch...

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: