Faustyn - użytkownik BiblioNETki

 • Login: Faustyn
 • Czytatnik: Czarno na białym...
 • E-Mail: faustynek@gmail.com
 • W BiblioNETce od: 2 listopada 2006
 • O sobie:

  Faustyn (właśc. Przemysław Garczyński), ur. 06.11.1990 r. w Poznaniu, gdzie mieszka, uczy się i maniakalnie czyta książki. W wieku bodajże 6 lat zapisany do 49. Filii Biblioteki Raczyńskich, z biegiem lat także do F42, obu mieszczących się w Osiedlowym Domu Kultury na Osiedlu Pod Lipami. W późniejszym etapie swojej edukacji przewinął się też przez bibliotekę szkolną w podstawówce, gimnazjum i liceum.

  Imię Faustyn przyjął podczas bierzmowania i tegoż imienia używa nieraz częściej, niż nadanego mu przez obojga rodziców (z którymi notabene mieszka).

  Przyszłościowe plany naukowo-kulturalne Faustyna polegają m.in. na (w kolejności chronologicznej) zdaniu matury (bo że zda do klasy maturalnej, martwić się nie musi - to już przeszłość :P), następnie wejściu w wyższy etap nauczania w celu studiowania najprawdopodobniej politologii (opcjonalnie dziennikarstwa).

  Z serii książek, które utkwiły mu głęboko w pamięci, bez zastanowienia potrafi wymienić serie "Przygody Trzech Detektywów" tudzież "Nowe Przygody Trzech Detektywów", przypisywane Alfredowi Hitchcockowi, perypetie Mikołajka i jego kumpli czyli dzieło Sempe i Goscinnego, "Dynastię Miziołków" którą czytał kilkanaście razy i jeszcze kilkadziesiąt razy przeczyta, oraz zachwalanego czy tez krytykowanego gdzieniegdzie Harry'ego Pottera.

  Z serii książek, do których nie jest przekonany z przykrością zalicza "Trylogię" Sienkiewicza, zaznaczając że kiedyś to zmieni, oraz "Władcę Pierścieni", którego nie ujarzmił nawet w wersji kinowej.

  Ponadto Faustyn jest chętny porozmawiać z innymi Biblionetkowiczami poprzez GG (5061347) tudzież mail (faustynek@gmail.com LUB przemyslaw.garczynski@gmail.com)...

Poleca
Ten użytkownik jeszcze nic nie polecił.
Najnowsze czytatki

Trochę książek na sprzedaż

Autor: Faustyn Dodany 2010-06-11 12:48
Witajcie, zrobiłem niedawno porządek w domowej biblioteczce, mam troszkę książek, które nie są mi i chciałbym je sprzedać. Interesowałby mnie od...

Wykopać lenia...

Autor: Faustyn Dodany 2010-04-17 14:50
...czyli pytanie do Was, związane z moim problemem. W tym roku przeczytałem dopiero jedną książkę - fakt, czasu za dużo też nie mam, bo praca, stud...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Jaskinie, groty, pieczary...

Autor: Faustyn Dodany 2010-04-15 19:00

sorry :P widać, jak czytałem :P

Zobacz całą dyskusję

Jaskinie, groty, pieczary...

Autor: Faustyn Dodany 2010-04-15 15:42

a opowieść o Danielu w jaskini lwów?

Zobacz całą dyskusję

Jaskinie, groty, pieczary...

Autor: Faustyn Dodany 2010-04-15 15:41

Tajemnica jęczącej jaskini (Hitchcock Alfred) - z serii Przygody Trzech Detektywów ;)

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: