analaw - użytkownik BiblioNETki

 • Login: analaw
 • Miasto: Goleniów
 • E-Mail: analaw@wp.pl
 • W BiblioNETce od: 19 marca 2006
 • O sobie:

  Nie będę oryginalna. Ja też kocham książki. Lubię je czytać długo i powoli. Lubię słowa pięknie poukładane, zestawione tak, że poruszają i nie pozwalają przejść obok obojętnie. Lubię się w nich rozsmakować, delektować nimi, przewracać kartki i cieszyć się ich towarzystwem wielokrotnie. Lubię zaprzyjaźnić się z bohaterami i wpadać do nich częściej niż raz. Wychodzę z założenia, że wszystkiego i tak nie uda mi się przeczytać, więc nawet nie próbuję. Za to zawsze mam przy sobie pozycje z kategorii książkowych przyjaciół, do których wciąż wracam, chociażby malutkimi fragmentami.

  Poezja to dla mnie inny świat, zupełnie poza oceną. To emocje i uczucia, to ulotne, czasem ledwo uświadomione wrażenia a czasem prawie fizyczne dotknięcie czegoś ważnego. Piękne wiersze czuję niemal całym ciałem, do bólu brzucha włącznie. Dlatego nie potrafię ich tu oceniać i tego nie robię.

  Nie oceniam też tutaj książek, które pochłaniałam w czasach szkolnych, a do których nigdy więcej nie wróciłam. Nie chcę ich pogrążać albo wynosić na wyżyny na podstawie mojej (nie)pamięci.Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

Chyba już pora na Biblionetkołaja

Autor: analaw Dodany 2012-11-24 13:38

Przyłączam się z radością :)

Zobacz całą dyskusję

Praca recenzenta?

Autor: analaw Dodany 2011-07-20 13:59

Dodam, że nie trzeba pisac bloga, wystarczy publikować swoje recenzje na odpowiednich portalach. Właśnie w takich miejscach, wśród maniaków czytania, wydawnictwa szukają osób spełniających konkretne kryteria i proponują im współpracę.

Zobacz całą dyskusję

Praca recenzenta?

Autor: analaw Dodany 2011-07-18 12:37

Myślę, że z zarabianiem w ten sposób na życie może być ciężko. Wydawnictwa, jeśli w ogóle są zainteresowane współpracą, proponują w zamian recenzowane książki, które otrzymujesz od nich za darmo. Co jakiś czas pojawiają się takie właśnie oferty na różnych portalach książkowych. A poza tym zamieszczaj recenzje gdzie się da, np. tutaj. Jeśli Twoje teksty będą wystarczająco dobre, jest szansa, że ktoś Cię zauważy i zaproponuje ciekawszą formę współp...

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: