Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

S. Kolanowski - użytkownik BiblioNETki

 • Login: Polimer
 • Miasto: Piła
 • E-Mail: slawask7@gmail.com
 • W BiblioNETce od: 1 stycznia 2018
 • O sobie:

  Sobiesław Kolanowski – urodzony w 1976 roku w Pile. W latach 1995 – 2000 studiował na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. W tym samym czasie rozpoczął swoje pierwsze, nieśmiałe próby literackie. Po studiach wraca do Piły, gdzie do dziś pracuje w jako architekt. Równocześnie rozwija swoje umiejętności pisarskie.
  W roku 2016 jego opowiadanie Ironia losu znalazło się w ścisłym finale konkursu organizowanego przez miesięcznik „Nowa Fantastyka” na opowiadanie z uniwersum Wiedźmina, postaci stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego. Tekst opublikowano w antologii pokonkursowej Wiedźmin. Szpony i kły (SUPERNOWA 2017). W tym samym 2016 roku jego opowiadanie 14 dni zwykłych zostało wyróżnione w ogólnopolskim konkursie literackim PWN. Opowiadanie to jest debiutanckiego zbioru opowiadań Szkice dla większych całości, który trafi do sprzedaży w styczniu 2018 roku.
  Od kilku lat, jako członek Stowarzyszenia Magnus Ventus, Kolanowski angażuje się w organizację kolejnych edycji Master Class & Music Festiwal Piła.

Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

Brak wypowiedzi do wyświetlenia

Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku