Сафин - użytkownik BiblioNETki

 • Login: safin
 • Miasto: Wejherowo
 • E-Mail: saffinn@gmail.com
 • W BiblioNETce od: 11 lipca 2005
 • O sobie:

  Nadal jestem fajny, bo jestem sobą. Lubię czytać (co inaczej bym tu robił?) słucham muzyki, oglądam filmy i dobre seriale, biegam, jeżdżę do pracy na rowerze.
  Literaturę lubię przeważnie nieskomplikowaną, odprężającą... Poezji prawie nie dotykam: nie czuję potrzeby...
  Mam dwa marzenia: zobaczyć na księgarskiej półce książkę w moim przekładzie [oby ich było jak najwięcej, ale wystarczyłaby jedna]; drugie - to znać płynnie tyle języków, ile się da. Na razie władam polskim, angielskim i rosyjskim. Kiedyś uczyłem się niemieckiego, ale wszystko zapomniałem [planuję odświeżyć]. Znam też podstawy chorwackiego. Teraz, z racji życia w Kopenhadze sięgam po duński - lekko nie jest, ale nie mam na co narzekać - przecież zawsze chciałem znać tyle języków, ile wlezie do mojej maleńkieg, ograniczonej główki.
  Również przez przeprowadzkę do Danii musiałem pozbyć się większości moich książek - serce mnie bolało, ale przekazałem je w dobre ręce, więc wyrzutów sumienia nie mam (za dużych).
  Za to zaopatrzyłem się w czytnik e-booków - z konieczności raczej niż, z chęci porzucenia książek. Więc teraz się ebookuję :D

Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

Pojedynek na recenzje

Autor: safin Dodany 2014-04-12 14:21

Wydaje mi się, że mamy w BiblioNetce sporo osób, które regularnie dodają recenzje. Może na poczatek ktoś z nich spróbowałby swoich sił w pojedynku? Nie musi to nawet być forma konkursu. Ot dwie osoby, które lubią pisać recenzje umówiły się, że każda stworzy tekst o tej samej książce. Jeśli tak się zdarzy, moja wielka prośba, żeby w komentarzu pod tym postem podrzucić linki do obu recenzji... Z chęcią przeczytam.

Zobacz całą dyskusję

Biblionetkowa mapa Polski

Autor: safin Dodany 2011-04-20 07:36

jakozak - Centrum prześliczne, przedmieścia nieco mniej (właściwie wieżowiec na wieżowcu). Jestem zafascynowany metrem i jego stacjami - to dopiero coś! Najbardziej urzeka mnie jednak kultura chodzenia do teatrów - w Polce nie byłem w teatrze tak często w ciągu roku, jak w Moskiwe w samym tylko marcu. yerba_mate - Ja też tam studiuję! Na czwartym roku. Mój pobyt w Moskwie, to właśnie wyjazd na stypendium do Instytutu Języka Rosyjskiego im. A.S...

Zobacz całą dyskusję

Biblionetkowa mapa Polski

Autor: safin Dodany 2011-04-19 20:21

Ja pochodzę z Gdańska, mieszkam w Wejherowie, ale obecnie przebywam w Moskwie, Rosja. I stąd właśnie naciskam klawisze i gorrrąco pozdrawiam.

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: