Magdaa01411 - użytkownik BiblioNETki

  • Login: Magdaa01411
  • Czytatnik: Czytatnik bez tytu³u
  • W BiblioNETce od: 27 lipca 2011
  • O sobie:

    Nie lubię romansów i książek wojennych. Czytam dość dużo różnych książek różnych autorów. Podoba mi się twórczość Stephena Kinga, Grahama Mastertona. Z ojczystych autorów cenię sobie Andrzeja Pilipiuka, Maję Lidię Kossakowską, Andrzeja Grzędowicza.
    Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o książki. Lubię horrory, opowiadania grozy, książki przygodowe, książki dla młodzieży.

Poleca
Ten użytkownik jeszcze nic nie polecił.
Najnowsze czytatki

Co daje nam czytanie książek

Autor: Magdaa01411 Dodany 2012-04-20 21:53
O pozytywnych skutkach czytania książek wie chyba każdy z nas. Dużo mówi się o tym, że czytanie rozwija nas pod względem intelektualnym, emocjonalnym....
Najnowsze wypowiedzi na forum

Z życia bibliofila

Autor: Magdaa01411 Dodany 2011-12-18 19:28

No cóż polecanek żadnych nie miałam jeszcze. Chyba za wcześnie na to. Teraz czytam Skazani na Shawshank Stephena Kinga. Ostatnio czytałam Zjawa Mastertona. Wolę raczej takie "ciężkie" książki niż cos typu romans gdzie w każdej książce dzieje się to samo ten sam scenariusz. Lubię też dobre obyczajówki i przygodowe.

Zobacz całą dyskusję

Z życia bibliofila

Autor: Magdaa01411 Dodany 2011-12-16 13:30

Dziękuję za te propozycje, przyznam się,że tych pierwszych nie czytałam. Natomiast Jeźdca miedzianego przeczytałam, druga część w połowie i jak dla mnie za bardzo zakrawa na romansidło. Nie cierpię romansów niestety. Jeżeli chodzi co lubię czytać to jestem wybredna. Lubię Mastertona, Kinga. A może coś z polskich autorów?

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: