Czytatki związane z książką Świat lodu i ognia (Martin George R. R., Garcia Elio M., Antonsson Linda)

Czytatka-remanentka XII 14

Autor: dot59Opiekun BiblioNETki Data dodania: 2014-12-31 16:58
Grudniowe lektury, za wyjątkiem zrecenzowanych i "sczytatkowanych" w innym miejscu: Świat lodu i ognia (4,5) Coś dla fanów „Pieśni Lodu i Ognia” – obszerne uzupełnienie podanych w sadze w sposób dość wyrywkowy informacji o historii Westeros i Essos, spisane i zilustrowane w sposób podobny do tego, w jaki sporządza się opisy światów w podręcznikach do RPG. Bardzo dopracowane pod względem edytorskim, imponujące objętością i liczbą szczegółów (zwłaszcza genealogicznych), ale i tak nie zaspokoi ...
Legenda
  • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
  • - do książki dodano opisy lub recenzje
  • - książka dostępna w naszej księgarni
  • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
  • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: