Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książki w serii wydawniczej Wielki Leksykon Uzbrojenia. Wrzesień 1939

Pokaż: [książki według numeru tomu] [książki alfabetycznie] [książki wg nazwiska autora] [książki wg średniej ocen]

Strona 1 z 2

1 | 2 | następna »

Czołg 7TP (Rozdżestwieński Paweł Mikołaj) (tom: 1)
Ckm.wz.1930 (Erenfeicht Leszek) (tom: 2)
Samolot bombowy PZL.37 Łoś (Mazur Wojciech) (tom: 3)
37 mm armata przeciwpancerna wz.1936 (Konstankiewicz Andrzej) (tom: 4)
Czołg lekki Renault FT (Jońca Adam) (tom: 5)
Niszczyciele "Grom" i "Błyskawica" (Kondracki Tadeusz) (tom: 6)
Ręczny karabin maszynowy wz. 28 (Erenfeicht Leszek) (tom: 7)
PZL.11 (Mazur Wojciech) (tom: 8)
Moździerz wielkiej mocy i ciągnik C7P (Jońca Adam) (tom: 9)
Karabiny i karabinki Mauser 98 (Haładaj Krzysztof) (tom: 10)
Armata polowa 75 mm wz.02/26 (Dobrowolski Piotr, Janicki Paweł) (tom: 11)
Niszczyciele "Wicher" i "Burza" (Kondracki Tadeusz) (tom: 12)
Cyplowa bateria im. Heliodora Laskowskiego (Nadolny Waldemar) (tom: 13)
Samolot rozpoznawczo-bombowy PZL.23 "Karaś" (Mazur Wojciech) (tom: 14)
Moździerz wz. 31; Granatnik wz. 36 (Klorek Mikołaj, Kosmowska Anna) (tom: 15)
Samochody pancerne wz. 28, wz. 29 i wz. 34 (Haber Jacek) (tom: 16)
Pistolet samopowtarzalny Vis wz. 35 (Erenfeicht Leszek) (tom: 17)
Tankietki TK-3 i TKS (Jońca Adam) (tom: 18)
Ciągnik gąsienicowy C2P 40 mm armata przeciwlotnicza Bofors wz. 1936 i 1938 (Rozdżestwieński Paweł Mikołaj) (tom: 19)
Minowce typu Jaskółka (Wawrzynkowski Marcin) (tom: 20)
Karabiny maszynowe Maxima (Erenfeicht Leszek) (tom: 21)
Motocykle Wojska Polskiego (Jońca Adam) (tom: 22)
Samolot RWD.8 (Mazur Wojciech) (tom: 23)
Pociągi pancerne z Legionowa (Jońca Adam) (tom: 24)
Okręty podwodne Orzeł i Sęp (Kondracki Tadeusz) (tom: 25)
Armata wz. 1897 kal. 75 mm (Schneider) (Janicki Paweł) (tom: 26)
Haubica 155 mm wz.1917 (Janicki Paweł, Kurus Adam) (tom: 27)
Samolot PWS.26 (Mazur Wojciech) (tom: 28)
Samochody ciężarowe Wojska Polskiego (Jońca Adam) (tom: 29)
Stawiacz min Gryf (Borowiak Mariusz) (tom: 30)
Karabiny maszynowe Hotchkiss (Erenfeicht Leszek) (tom: 31)
Czołgi Vickers Mark E (Jońca Adam) (tom: 32)
Samolot Lublin R.XIII (Mazur Wojciech) (tom: 33)
Monitory Flotylli Pińskiej (Kondracki Tadeusz, Tarczyński Jan) (tom: 34)
Umundurowanie polowe piechoty (Rozdżestwieński Paweł Mikołaj) (tom: 35)
Okręty podwodne typu "Wilk" (Borowiak Mariusz) (tom: 36)
Polowe schrony bojowe (Kucharski Szymon, Kurzawa Piotr) (tom: 37)
Pociągi pancerne z Niepołomic (Jońca Adam) (tom: 38)
Samoloty RWD.14 i LWS.3 (Mazur Wojciech) (tom: 39)
Radiostacje polowe (Buja Roman) (tom: 40)
Haubica polowa 100 mm wz. 14/19 (Nowakowski Tomasz, Skotnicki Mariusz) (tom: 41)
Kb ppanc. wz. 35, kb sp wz. 38M, pm Mors wz. 39 (Mackiewicz Michał) (tom: 42)
Łazik Polski Fiat 508 III W (Tarczyński Jan) (tom: 43)
Armaty kal. 120 mm wz. 1878/09/31 i 1878/10/31 (Korbal Jędrzej, Janicki Paweł) (tom: 44)
Ciężki kuter uzbrojony nieuchwytny: Ścigacz rzeczny KU 30 (Borowiak Mariusz) (tom: 45)
Twierdza Modlin (Oleńczak Piotr) (tom: 46)
Czołg Renault R35 (Mazur Wojciech) (tom: 47)
Statki uzbrojone Flotylli Pińskiej (Borowiak Mariusz) (tom: 48)
Fortyfikacje stałe sprzed 1918 roku (Kucharski Szymon) (tom: 49)
Sprzęt optyczny: Cz. 1 (Janicki Paweł) (tom: 50)
Sprzęt optyczny: Cz. 2 (Janicki Paweł, Korbal Jędrzej) (tom: 51)
Samolot Potez XXV (Mazur Wojciech) (tom: 52)
Taczanki wz. 1928 i wz. 1936 (Konstankiewicz Andrzej) (tom: 53)
Telefonia i telegrafia polowa (Krzysztofik Piotr) (tom: 54)
Fortyfikacje stałe po 1918 roku (Kucharski Szymon) (tom: 55)
Kanonierki OORP Komendant Piłsudski i Generał Haller (Borowiak Mariusz) (tom: 56)
Spadochroniarze (Jońca Adam) (tom: 57)
Samolot PWS-10 (Mazur Wojciech) (tom: 58)
Kutry uzbrojone KU 1-KU 5, KU 6, KU 7 kanonierki rzeczne typu "Z" (Słupczyński Wiesław, Korbal Jędrzej, Borowiak Mariusz) (tom: 59)
Armata przeciwlotnicza wz. 36/37/38 st oraz ciągniki artyleryjskie C4P i PZInż. 342 (Słupczyński Wiesław, Korbal Jędrzej) (tom: 60)
Fortyfikacje Wojskowej Składnicy Tanzytowej na Westerplatte (Dudek Marcin) (tom: 61)
Balony (Jońca Adam) (tom: 62)
Żywe torpedy - legion samobójców (Borowiak Mariusz) (tom: 63)
Samolot Fokker F.VIIb-3m (Mazur Wojciech) (tom: 64)
Pomocnicze środki łączności (Krzysztofik Piotr) (tom: 65)
Twierdza Brzeska (Parfieniuk Włodzimierz) (tom: 66)
Armata dalekonośna 105 mm wz. 1913 oraz wz. 1929 (Konstankiewicz Andrzej, Rozdżestwieński Paweł Mikołaj) (tom: 67)
Okręty, których zabrakło (Borowiak Mariusz) (tom: 68)
Artyleria nadbrzeżna (Bąkowski Roman, Nadolny Waldemar) (tom: 69)
Saperzy kolejowi: Budowanie i niszczenie (Jońca Adam) (tom: 70)
Torpedowiec ORP Mazur (Borowiak Mariusz) (tom: 71)
Sprzęt taborowy (Janicki Paweł, Korbal Jędrzej) (tom: 72)
Projekty i prototypy samolotów myśliwskich (Mazur Wojciech) (tom: 73)
Obszar warowny Wilno (Kucharski Szymon) (tom: 74)
Saperzy kolejowi: Tabor (Jońca Adam) (tom: 75)
Lekkie kutry uzbrojone Ku 16-Ku 19, Ku 21-24, Ku 25-Ku 29: Kutry meldunkowe Km 12-Km 15 (Borowiak Mariusz) (tom: 76)
Samolot PZL.30 Żubr (Mazur Wojciech) (tom: 77)
Twierdza grodzieńska (Parfieniuk Włodzimierz) (tom: 78)
Samolot myśliwski PZL.7 (Mazur Wojciech) (tom: 79)
Lance i szable Wojska Polskiego w 1939 roku (Konstankiewicz Andrzej, Rozdżestwieński Paweł Mikołaj) (tom: 80)
Samoloty komunikacyjne PLL LOT (Mazur Wojciech) (tom: 81)
Działko piechoty 47 mm wz.1925 "Pocisk" (Zarzycki Piotr) (tom: 82)
Twierdza dęblińska (Parfieniuk Włodzimierz) (tom: 83)
Karabiny Mosin (Erenfeicht Leszek, Konstankiewicz Andrzej) (tom: 84)
Hełmy wz.1931 (Kłoskowski Krzysztof) (tom: 85)
RWD-13 (Mazur Wojciech) (tom: 86)
Batalion elektrotechniczny: Elektrotechnika (Jońca Adam) (tom: 87)
Bagnety (Mackiewicz Michał) (tom: 88)
ORP Bałtyk (Borowiak Mariusz) (tom: 89)
Twierdza Poznań (Kucharski Szymon) (tom: 90)
Czołg lekki Hotchkiss H35/H39 (Mazur Wojciech) (tom: 91)
Okręty pomocnicze cz.1. (Borowiak Mariusz) (tom: 92)
Okręty pomocnicze cz.2. (Borowiak Mariusz) (tom: 93)
Obszar warowny "Śląsk": Historia (Kucharski Szymon) (tom: 94)
Mosty i przeprawy (Jońca Adam) (tom: 95)
Okręt szkolny ORP Iskra (Borowiak Mariusz) (tom: 96)
Karabiny francuskie Lebel Mle 1886 i Berthier Mle 1907-15 (Erenfeicht Leszek, Konstankiewicz Andrzej, Ochman Marcin) (tom: 97)
Trałowce rzeczne typu "T",statek minowo-gazowy Mątwa,holownik ratowniczy Neptun (Borowiak Mariusz) (tom: 98)
Najcięższe karabiny maszynowe (Gładysz Andrzej, Romanek Jacek) (tom: 99)
Samochody półgąsienicowe (Jońca Adam) (tom: 100)

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku