Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książka: Krucjata Bourne'a

  • Twoja ocena:      
  • Średnia ocena: 4,64 ; książkę oceniło 1109 użytkowników - zobacz szczegóły
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): Piotr54
Podziel się:

Recenzje i opinie o książce

Redakcja BiblioNETki poleca!
Tytuł tekstu: O profesjonalizmie

Do łóżka zagoniła mnie grypa czy inna paskuda, a gdy już leżałem, dopadł mnie Ludlum. "Tożsamość Bourne’a" i "Krucjata Bourne’a". Koniec świata. Co najbardziej nam się podoba w takich książkach? Odmienny świat: dyplomatyczne paszporty, napęczniałe konta bankowe, świat otworem, ruch, zmiany, misja, piękne kobiety (nie pamiętam, aby kiedyś niezbyt urodziwa dama pomagała agentowi), niebezpieczeństwo tak ekscytujące po całym tygodniu wypełnionym monotonią powtarzających się obowiązków, w końcu pr...

czytaj całość »

data dodania: 2005-02-23, autor: Krzysztof, komentarzy: 7

Tytuł tekstu: W imię miłości

Jason Bourne znów wkracza do akcji. Wplątany wbrew swojej woli w zagadkową intrygę sięgającą mackami od Waszyngtonu do Pekinu, musi walczyć i zabijać, żeby ocalić ukochaną kobietę. W miarę, jak zrywa kolejne zasłony fałszu, przekonuje się, że stawką w tej grze jest nie tylko utrzymanie politycznego statusu quo w Azji Południowo - Wschodniej, ale i kruchej równowagi sił w świecie.

czytaj całość »

data dodania: 2004-09-29, autor: domQa, komentarzy: 0

Tytuł tekstu: bez tytułu

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

Druga część świetnej powieści "Tożsamość Bourne'a". David ożenił się z Marie, został profesorem orientalistyki na uniwersytecie. Wiedzie w miarę spokojne życie, starając się zapomnieć o koszmarze, który przeżył. Niestety, spokój wkrótce zostanie zburzony... Jego żona zostaje porwana, a on musi przemienić się w Jasona Bourne'a, którego tak nienawidzi, by ją uratować, a także, o czym nie wie, by zapobiec wojnie, która zgładzi świat. Bourne musi zapomnieć o bólu i zrobić wszystko, by zabi...

czytaj całość »

data dodania: 2004-08-15, autor: inch, komentarzy: 0

Noty wydawców i inne informacje

Tytuł tekstu: z okładki

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

Jason Bourne znów wkracza do akcji. Wplątany wbrew swojej woli w zagadkową intrygę sięgającą mackami od Waszyngtonu do Pekinu, musi walczyć i zabijać, żeby ocalić ukochaną kobietę. W miarę jak zrywa kolejne zasłony fałszu, przekonuje się, że stawką w tej grze jest nie tylko utrzymanie politycznego status quo w Azji Południowo-Wschodniej, ale i kruchej równowagi sił w świecie.

"Krucjata Bourne'a", druga część przygód chyba najpopularniejszego bohatera, jakiego stworzył R. Ludlum, oszałamia zawrotnym tempem akcji i zdumiewa wielowarstwowością intrygi. Osadzona w gorącej scenerii Hong-Kongu, przykuwa już od pierwszej strony uwagę czytelnika, pozwalając mu głębiej odetchnąć dopiero po zakończeniu lektury.

[Amber, 1991]

czytaj całość »

data dodania: 2006-05-24, autor: psosin, komentarzy: 0

Inne, czyli miscellanea

Brak elementów do wyświetlenia.

Forum - dyskusje na temat książki

Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki. Zaloguj się aby dodać nowy temat. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować tutaj.

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku