Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książka: Czerwony syn

  • Twoja ocena:      
  • Średnia ocena: 4,67 ; książkę oceniło 23 użytkowników - zobacz szczegóły
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): Sznajper
  • Linki:
    • brak
Podziel się:

Recenzje i opinie o książce

Redakcja BiblioNETki poleca!
Tytuł tekstu: O tym, że to ptak, samolot, Superman

Uznałem, że warto. Że nawet jeśli nikogo to tak naprawdę nie zainteresuje, warto, bym zaznaczył istnienie tego komiksu, bo o powieściach graficznych wspominam raczej rzadko, ale jednak rezerwuję sobie taką możliwość w wyjątkowych przypadkach. Od czego zależy tego rodzaju wyjątkowa okoliczność? To również zostawiam sobie do subiektywnej oceny bądź też kaprysu – na jedno wychodzi. A "Czerwony syn" z pewnością jest opowieścią wyjątkową, jej koncepcję powinni docenić również czytelnicy, którzy na co...

czytaj całość »

data dodania: 2017-01-20, autor: zsiaduemleko, komentarzy: 0

Noty wydawców i inne informacje

Tytuł tekstu: nota wydawcy

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

W kolekcji DC Deluxe ukazują się najwybitniejsze albumy komiksowe wydane przez DC Comics na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. "Superman: Czerwony Syn" z 2003 roku to jeden z najsłynniejszych tytułów ukazujących alternatywne losy znanych bohaterów.

W tej historii statek kosmiczny ląduje awaryjnie na Ziemi, mając na pokładzie noworodka, który pewnego dnia stanie się najpotężniejszą istotą na planecie. Jednak chłopiec nie zostanie wychowany w Smallville w Kansas. Jego nowym domem staje się kołchoz w Związku Radzieckim! I tak przybysz z innego świata, który potrafi zmieniać bieg rzek, zginać stal gołymi rękoma zostaje obrońcą robotników, walczy za socjalizm i Stalina oraz o rozszerzenie na cały świat Układu Warszawskiego.


Mark Millar jest szkockim scenarzystą komiksowym, wielokrotnie nominowanym do Nagrody Eisnera autorem m.in.: "The Authority", "The Ultimates", "Marvel Knights Spider-Man", "Ultimate Fantastic Four", "Civil War", a także przeniesionych na ekran "Wanted" i "Kick-Ass".

[Egmont Polska, 2015]

czytaj całość »

data dodania: 2015-05-04, autor: Sznajper, komentarzy: 0

Inne, czyli miscellanea

Brak elementów do wyświetlenia.

Forum - dyskusje na temat książki

Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki. Zaloguj się aby dodać nowy temat. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować tutaj.

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku