Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książka: Jeszcze raz, Nataszo

  • Twoja ocena:      
  • Średnia ocena: 4,68 ; książkę oceniło 37 użytkowników - zobacz szczegóły
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki
  • Linki:
    • brak
Podziel się:

Recenzje i opinie o książce

Tytuł tekstu: Spowiedź kobiety sukcesu

Recenzent: porcelanka Natasza to kobieta sukcesu, która właśnie rozwiodła się z mężem. Miała wszystko – satysfakcjonującą pracę, pieniądze, większościowy pakiet udziałów w dobrze prosperującej spółce, wspaniały dom i kochającego męża. Dlaczego więc pewnego dnia została sama w wielkiej posiadłości? „Moje dotychczasowe życie okazało się iluzją, wyobrażeniem, fikcją. Przez lata coś mi się wydawało, coś sobie wyobrażałam, a tak naprawdę porywały mnie złudzenia. Dałam się uwieść powierzchow...

czytaj całość »

data dodania: 2016-04-25, autor: PolecaneOpiekun BiblioNETki, komentarzy: 0

Noty wydawców i inne informacje

Tytuł tekstu: nota wydawcy

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

Kojąca książka, która rozgrzeje serce każdej kobiety.

Natasza miała wszystko: kochającego męża, piękny dom, spektakularną karierę i własną agencję reklamową. Życie Nataszy wielu osobom mogłoby wydać się perfekcyjne i takie właśnie było... Do czasu.

"Jeszcze raz, Nataszo" to opowieść o kobiecie, która kochała zbyt mocno. Swojego odbicia i akceptacji szukała w oczach ukochanego. Teraz musi iść przez życie sama. Czy odnajdzie utracone szczęście i spokój?


"Każdy związek to nieustanne pole walki. A walka staje się bezpardonowa, kiedy małżeństwo po 18 latach przechodzi do historii. Czy Natasza, bohaterka książki odnajdzie siebie, czy zatraci się w rozpamiętywaniu, wspominaniu tego, co było złe? Na te pytania odpowiada znakomita książka Karoliny Wilczyńskiej".

Ałbena Grabowska


"Przeglądając obrazki z życia młodej kobiety sukcesu, odnajdujemy cząstki własnej historii, własnych pragnień, dążeń i dylematów. Przywołujemy w pamięci własne fotografie z tamtych lat. W końcu tak wiele łączy nas – kobiety. Czy uda się naprawić błędy i odnaleźć utracone nadzieje? Zawsze jest czas, by wszystko zmienić. Chciałoby się rzec, do dzieła, Nataszo! I czekać na dalszą część tej historii, która przeczytana jednym tchem kończy się zbyt szybko".

Monika Kuszyńska


"Wiem, że jeszcze nieraz powiem sama sobie »spróbuj jeszcze raz«. Przypomnę sobie Nataszę. Przypomnę swoje własne życie. Mam nadzieję, że tysiące innych ludzi przeczyta opowieść Nataszy i świadomie, z namysłem będzie sobie powtarzać »spróbuj jeszcze raz...«. Przeczytajcie. Polecam wszystkim".

Ilona Felicjańska

[Czwarta Strona, 2014]

czytaj całość »

data dodania: 2014-11-27, autor: parilicium, komentarzy: 0

Inne, czyli miscellanea

Brak elementów do wyświetlenia.

Forum - dyskusje na temat książki

Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki. Zaloguj się aby dodać nowy temat. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować tutaj.

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku