Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książka: Słodkich snów, Anno

 • Autor: Opiat-Bojarska Joanna
 • Język oryginalny: polski
 • Kategoria: Literatura piękna
 • Gatunek: thriller/sensacja/kryminał
 • Forma: powieść
 • Rok pierwszego wydania: 2014
 • Cykle:
 • Twoja ocena:      
 • Średnia ocena: 4,26 ; książkę oceniło 38 użytkowników - zobacz szczegóły
 • Do BiblioNETki wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki
 • Linki:
  • brak
 • Tagi:
  brak
Podziel się:

Recenzje i opinie o książce

Tytuł tekstu: Pretensjonalnie i mało przekonująco

Anna Rogozińska, trzydziestopięcioletnia dziennikarka śledcza Primo TV, wpada na trop afery śledczej – lekarze wmawiają pacjentkom urojone choroby, by musiały wykupywać drogie leki. Gdy dziennikarka chce spotkać się ze swoim informatorem, okazuje się, że został on zabity niedaleko swojego domu; niedługo potem z rąk tego samego mordercy ginie ochroniarz z kliniki, w której są zatrudnieni podejrzani lekarze, a później zostaje otruty emerytowany oficer Służby Bezpieczeństwa. Anna nawiązuje mailowy ...

czytaj całość »

data dodania: 2019-02-01, autor: Marioosh, komentarzy: 0

Noty wydawców i inne informacje

Tytuł tekstu: nota wydawcy

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

Anna Rogozińska jest trzydziestoparoletnią, atrakcyjną i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć prawdę. Nawet kosztem prywatnego życia. Annie pomaga Łukasz, dawny kolega ze studiów z tajemniczym tatuażem na przedramieniu. To nie jedyny mężczyzna w jej życiu.

Dziennikarka dostaje pierwszy list od mordercy, nie ma czasu na pomyłki. Zabójca czai się w pobliżu, obserwuje nieświadomą dziewczynę i zadaje zagadki. Kim jest Bezdenny Kapelusznik? Jaki związek z zabójstwami ma największa katastrofa kolejowa PRL?

W końcu Anna musi podjąć decyzję, być może najważniejszą w życiu. Czy wybór dziewczyny okaże się słuszny? Czy spowiedź mordercy stanie się przepustką do kariery, czy też przeciwnie, położy się długim cieniem na losach Anny?


„Słodkich snów, Anno” to dynamiczna opowieść o kobiecie, która dąży do celu za wszelką cenę. Opowieść o szukaniu sensu w życiu i o tym, że czasem trzeba coś stracić, aby ten sens wreszcie odnaleźć.

Pierwszy tom obyczajowo-kryminalnej serii z dziennikarką śledczą Anną Rogozińską.

[Filia, 2014]

czytaj całość »

data dodania: 2014-03-16, autor: rienna, komentarzy: 7

Inne, czyli miscellanea

Tytuł tekstu: Bardzo dobry kryminał

Anna Rogozińska to singielka, lat 35. Jest ambitną reporterką poznańskiej stacji Primo TV. Pewnego dnia trafia na trop skandalu w jednej z prywatnych klinik. Chodzi o cudowne wyzdrowienia z nowotworów. Niestety, wszystkie osoby, które coś wiedzą i mogłyby powiedzieć, zaczynają ginąć: pacjentka, lekarz, ochroniarz w klinice. Okazuje się, że jedna z ofiar była powiązana z ojcem reporterki, emerytowanym prokuratorem. Rogozińska czuje, że rozwiązanie tej zagadki może otworzyć jej drzwi do kariery...

czytaj całość »

data dodania: 2017-02-12, autor: a g a t a, komentarzy: 0

Forum - dyskusje na temat książki

Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki. Zaloguj się aby dodać nowy temat. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować tutaj.

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku