Książka: Odrodzona: Dzienniki: Tom 1: 1947-1963

Autor: Sontag Susan
Tytuł oryginalny: Reborn: Early Diaries 1947-1963
Język oryginalny: angielski
Tłumacz: Żukowski Dariusz
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: biografia/autobiografia/pamiętnik
Rok pierwszego wydania: 2008
Rok pierwszego wydania polskiego: 2012
Cykle:


Do BiblioNETki wprowadził(a): Ard_
Średnia ocena: 4,51 ;
książkę oceniło 44 użytkowników zobacz szczegóły
Książkę w schowku ma: 14 użytkowników - zobacz szczegóły
Linki: brak
Tagi:
Recenzje i opinie

Recenzje i opinie o książce

Brak elementów do wyświetlenia

Informacje o książce

Noty wydawców i inne informacje

Inne, czyli miscellanea

Inne, czyli miscellanea

Brak elementów do wyświetlenia

Powiązane czytatki

Czytatka-remanentka XII 14

Autor: dot59Opiekun BiblioNETki Data dodania: 2014-12-31 16:58
Grudniowe lektury, za wyjątkiem zrecenzowanych i "sczytatkowanych" w innym miejscu: Świat lodu i ognia (4,5) Coś dla fanów „Pieśni Lodu i Ognia” – obszerne uzupełnienie podanych w sadze w sposób dość wyrywkowy informacji o historii Westeros i Essos, spisane i zilustrowane w sposób podobny do tego, w jaki sporządza się opisy światów w podręcznikach do RPG. Bardzo dopracowane pod względem edytorskim, imponujące objętością i liczbą szczegółów (zwłaszcza genealogicznych), ale i tak nie zaspokoi ...

Jednostkowy kryzys czytelnictwa cz. XI (Susan Sontag)

Autor: rollo tomasi Data dodania: 2017-03-28 14:20
Dzisiaj o Sontag Susan. Paradoksalnie jest to w Polsce pisarka znana, chociaż nie wszystkie jej prace były regularnie wznawiane, a połowa, czyli trzy z sześciu jej powieści lub zbiorów opowiadań (debiut: "Benefactor", "I, et cetera", "The Way We Live Now") nie zostały na nasz język przełożone. Sontag, mimo tego, że nie stworzyła dzieła, które przerosłoby sławą ją samą (marzenie każdego człowieka pióra), wiodła sama dość ciekawe życie, stąd też jej dzienniki dorównują jej prozie, a być może ...
Forum - dyskusje na temat książki
Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki.
Legenda
  • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
  • - do książki dodano opisy lub recenzje
  • - książka dostępna w naszej księgarni
  • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
  • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: