Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książka: Z zamkniętymi oczami

  • Twoja ocena:      
  • Średnia ocena: 4,28 ; książkę oceniło 93 użytkowników - zobacz szczegóły
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): mchpro
  • Linki:
    • brak
Podziel się:

Recenzje i opinie o książce

Tytuł tekstu: Nasz ulubiony Ciąg Dalszy

Jeżeli Małyszowi wystarczyły dwa równe skoki, żeby zdobywać medale, to to samo można powiedzieć o Gianricu Carofiglio - drugi tom przygód adwokata Guida Guerrieriego jest właściwie na tym samym poziomie co pierwszy. Tracimy tylko efekt zaskoczenia, że kryminał (?) został napisany tak delikatnie, ale za to zyskujemy spotkanie ze starym znajomym. Carofiglio nie zafundował swojemu bohaterowi tak dużego dołka, jaki musiał przejść poprzednim razem, bo też i załatwił z grubsza swoje problemy w zwią...

czytaj całość »

data dodania: 2010-09-22, autor: kocio, komentarzy: 5

Noty wydawców i inne informacje

Tytuł tekstu: z okładki

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

Mecenas Guido Guerrieri. Zamożny, przystojny, szczęśliwie zakochany i cieszący się szacunkiem kolegów. Zawsze znajdzie chwilę, by powłóczyć się urokliwymi uliczkami Bari, kupić ciekawą płytę lub książkę, odbyć interesującą rozmowę.

Do biura Guerrieriego przychodzi tajemnicza siostra Claudia, opiekunka ze schroniska dla kobiet, które doświadczyły przemocy. Jej podopieczna, Martina Fumai, chce wnieść oskarżenie przeciw byłemu partnerowi o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią. Oskarżonym będzie Gianluca Scianatico, znany lekarz i syn wpływowego adwokata. Guerrieri zostaje pełnomocnikiem Martiny i próbuje dokonać niemożliwego.

Dowody nie istnieją. Świadkowie nie chcą zeznawać. Adwokat lekarza sięga po najobrzydliwsze chwyty, byle tylko oddalić oskarżenie. Pieniądzom i koneksjom klanu Scianaticów Guerrieri może przeciwstawić tylko słowo byłej pacjentki szpitala psychiatrycznego...


Ten wciągający thriller sądowy jest jednocześnie pasjonującą powieścią psychologiczną i ma jeszcze jednego bohatera: miasto - piękne, stare i niepokojące.

"Z zamkniętymi oczami" to drugi tom bestsellerowej trylogii kryminalnej Gianrica Carofiglia.

[Wydawnictwo W.A.B, 2009]

czytaj całość »

data dodania: 2010-06-17, autor: Tifanis, komentarzy: 0

Inne, czyli miscellanea

Brak elementów do wyświetlenia.

Forum - dyskusje na temat książki

Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki. Zaloguj się aby dodać nowy temat. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować tutaj.

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku