Dodany: 12.08.2016 08:46|Autor:

Książka: Egipt
Kobus Krzysztof, Olej-Kobus Anna
Notę wprowadził(a): margines

„Jesteśmy rodziną podróżników. Zwiedzamy różne zakątki świata, robimy zdjęcia i opisujemy nasze niesamowite przygody. Przygotowaliśmy dla Was ten »Podróżownik«, żebyście i Wy mogli przywieźć z podróży mnóstwo wspomnień i ciekawych pamiątek.

Do zobaczenia na szlaku przygody!”

www.malypodroznik.pl

„Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej książki. W szczególności dziękujemy Joasi Pajdak-Madetko i Piotrowi Stósiowi z Centrum Turystyki Podwodnej Nautica (www.nautica.pl) za odkrycie przed nami tajemnic podwodnego świata i dzielenie się z nami swą wiedzą.”

„Podróżowniki” to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie dzięki ćwiczeniom i zadaniom umieszczonym w książkach. Autorami serii są Anna i Krzysztof Kobusowie, para znanych podróżników, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody.

„Podróżownik” to książka, jakiej dotąd nie było!

„Podróżownik. Egipt”

Piramidy, najdłuższa rzeka Afryki i największa piaskownica świata - w Egipcie nie sposób się nudzić! Czekają tu na ciebie tajemniczy Sfinks i mumie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wyglądają okręty pustyni, kim byli dawni bogowie i jakie skarby kryją się w palmie. Poznasz sekrety Sahary, biblijne miejsca i oazy. Rozszyfrujesz hieroglify i zanurkujesz w Morzu Czerwonym. Wyrusz z nami na spotkanie przygód w Egipcie!

Znajdziesz nas na Facebooku: www.facebook.com/podrozowniki

[MAC Edukacja, 2015]