Dodany: 20.07.2016 15:48|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

„Dziewczyna z pociągu” – oficjalny zwiastun

Dziewczyna z pociąguŚwiatowy bestseller „Dziewczyna z pociąguPauli Hawkins doczekał się ekranizacji. Już niebawem będziemy mogli obejrzeć ten thriller na wielkim ekranie. Za reżyserię filmu odpowiada Tate Taylor, znany m.in. z oscarowego „The Help”. W roli głównej zobaczymy Emily Blunt, a obok niej pojawią się Haley Bennett, Luke Evans, Justin Theroux, Edgar Ramirez, Rebecca Ferguson, Laura Prepon oraz Allison Janney.

Główna bohaterka, Rachel Watson, każdego dnia w drodze do pracy pokonuje tę samą trasę pociągiem. Pewnego razu staje się świadkiem wydarzenia, które na zawsze zmieni jej życie. Dzięki temu, co zobaczyła, może pomóc policji w odnalezieniu zaginionej kobiety. Niestety, jako osoba niestabilna emocjonalnie i uzależniona od alkoholu, nie jest wiarygodnym świadkiem. Mimo wszystko stara się wyjaśnić to, co widziała i dojść do prawdy na własną rękę, choć nawet nie zna kobiety, która jest uważana za zaginioną.

Książka okazała się światowym bestsellerem; czy ekranizacja jej dorówna? Dowiemy się już na jesieni. Premiera zapowiedziana jest na 7 października, a tymczasem w sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący film.

Użytkownik: jolekp 20.07.2016 22:06 napisał(a):
Odpowiedź na: Światowy bestseller&nbs... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
To tam było aż tyle postaci? ;)
A tak poza tym - aktorka grająca Rachel zdecydowanie zbyt atrakcyjna - ale cóż, widać takie prawa Hollywoodu, że główny bohater nie ma prawa być gruby i brzydki. A co do filmu - myślę, że zrobienie z niego typowego thrillera może mu wyjść na dobre, książka była nieco zbyt przegadana i napięcie się gdzieś rozmywało. Aczkolwiek raczej nie jestem nim zainteresowana - książka mnie nie zachwyciła i do tej pory nie bardzo rozumiem co w niej aż takiego wyjątkowego, moim zdaniem nic jej nie wyróżnia spośród dziesiątek podobnych.
Użytkownik: kasia0504 25.07.2016 12:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Światowy bestseller&nbs... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Książka pomimo, że była wciągająca (dla mnie), to była też słabo napisana... ale zwiastun filmu wygląda naprawdę ciekawie. Na pewno obejrzę :)