Dodany: 17.05.2016 19:39|Autor: Hypatia4

Ogólne> Offtopic

Ankieta do badań naukowych

Witam, jestem studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Moja prośba dotyczy wypełnienia ankiety przez matki o ich doświadczeniach związanych z macierzyństwem. Liczę, że na forum biblionetki znajda się takie kobiety :)

Użytkownik: henia04 18.05.2016 09:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam, jestem studentką p... | Hypatia4
"Nie znaleziono strony."
Sprawdź link proszę. I gdybyś dodała parę słów, czyli np. czy matki z doświadczeniem poniżej 1 tygodnia też się łapią?
Użytkownik: Hypatia4 19.05.2016 11:44 napisał(a):
Odpowiedź na: "Nie znaleziono strony." ... | henia04
Sprawdzałam i coś jest nie tak z linkiem do formularzy Google. Poprawię w wolnej chwili.
Ogólnie rzecz biorąc, poniżej 1 tygodnia to dość krótki okres na zebranie doświadczenia. Nie chcę dać jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to bardzo subiektywna sprawa związana z godzeniem nowej roli matki z wcześniejszymi obowiązkami. Takie parę słów opisujące prowadzone badanie:
"INFORMACJE O BADANIU “TWÓRCZE MACIERZYŃSTWO”
Badanie pt. Twórcze macierzyństwo jest prowadzone przez zespół naukowy Uniwersytetu SWPS pod kierunkiem dr Joanny Marii Kwaśniewskiej. Celem badania jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak współczesne mamy realizują się twórczo w swojej roli i jak łączą własne twórcze pasje z macierzyństwem.
Badanie ma charakter anonimowy. Twoje odpowiedzi nie będą mogły być z Tobą zidentyfikowane, chyba, że wyrazisz na to zgodę.
Badanie nie powinno zająć Ci dłużej niż 30 minut. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz przerwać wypełnianie ankiet bez podania przyczyny."