Dodany: 28.04.2016 21:23|Autor:

Książka: Zanim miłość nas połączy
Cole Courtney
Notę wprowadził(a): agnesines

Seria "Beautifully Broken" rozpoczęta "Jeśli zostaniesz" – bestsellerem z Top 5 "New York Timesa".

Czasem musimy upaść, by miłość nas podźwignęła.

Czasem jedna koszmarna chwila wystarczy, żeby cały twój świat pogrążył się w mroku...

Dwudziestoczteroletni Dominic Kinkaide przeżył taką chwilę w dniu, w którym skończył liceum. Tragedia odmieniła go na zawsze. Teraz jest sławnym aktorem. W oczach świata zblazowanym i cynicznym, a naprawdę załamanym i nieszczęśliwym.

Czasami człowieka niszczy nie jedno zdarzenie, lecz chwile, których nigdy nie przeżył...

Dwudziestotrzyletnia Jacey Vincent wiele przeszła. Jest jak ptak ze złamanym skrzydłem – silna, ale krucha. Dryfuje przez życie, szukając akceptacji w ramionach przypadkowych facetów. Wszystko po to, by zapełnić pustkę.

Oboje rozpaczliwie szukają miłości, ale to co w sobie niosą – jego sekret i jej przeszłość – to niszcząca energia, która przerodzi się w burzę. Czy zdołają rozliczyć się z dawnych win, odkryć tajemnice, których nie byli świadomi, i uwierzyć, że kiedyś chmury się rozwieją?

Courtney Cole to autorka bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Największą popularność przyniosła jej seria "Beautifully Broken" rozpoczęta wydaną samodzielnie powieścią "Jeśli zostaniesz". To jeden z największych bestsellerów literatury New Adult (dla Młodych Dorosłych). Książka zajęła 2 miejsce na liście Amazonu. Była przez 4 tygodnie w Top 5 e-booków "New York Timesa". Renomowane amerykańskie wydawnictwo kupiło prawa do wydania drukowanego całej serii.

[Amber, 2016]