Dodany: 22.04.2016 00:35|Autor:

Buduj!
Wygraj!
Top secret
Zatwierdzone

Książka nie jest autoryzowana ani sponsorowana przez Mojang AB, Notch Development AB czy Scholastic INC.

Poznaj guru „Minecrafta” i naucz się od niego wszelkich sztuczek i technik, aby Twój świat stał się doskonały.

„Minecraft”, który doczekał się ponad 100 milionów zarejestrowanych graczy, zawładnął umysłami wielu ludzi na całym świecie, po lekturze tej książki będziesz w stanie zawładnąć „Minecraftem”!

W przewodniku znajdziesz informacje o tym, jak:

– szukać diamentów i innych rzadkich minerałów
– zmusić gospodarstwo do jak największej efektywności
– przerazić creepera, pokonać ghasta i załatwić smoka enderu.

Nigdy więcej nie utkniesz w tej grze! Ponad 100 scen z gry pomoże ci zrozumieć każdą z opisanych wskazówek. Dzięki tej książce szybko osiągniesz mistrzostwo. Opisano tu wszelkie rodzaje bloków, nie pominięto żadnej istoty i przeanalizowano każdy tryb gry.

Megan Miller to autorka książek i redaktorka, fascynująca się grami komputerowymi od złotej epoki „Castle Wolfenstein” i „Asteroids”. Od powstania „Minecrafta” 1.2 oczami enderu poszukuje fortec, wznosi piramidy z trzciny cukrowej i opracowuje kolejne, podstępne metody zabijania potworów tak, by przy tym nie zginąć. Mieszka w Santa Fe w Nowym Meksyku ze swoim oswojonym wilkiem o imieniu Layla.

[Wilga, 2015]