Dodany: 21.02.2016 15:59|Autor: zamileo

BiblioNETka> O BiblioNETce

Moja recenzja nie może przejść weryfikacji - gdzie popełniam błąd?

Właściwie nie moja recenzja tylko zawartość zbioru książki "Psychologia umysłu". Nie wiem gdzie popełniam błąd bo przecież dodaję jedynie spis treści, który wygląda tak:

Część I. Umysł przetwarzający informacje

- Zdzisław Chlewiński: Pojęcia w perspektywie atomizmu informacyjnego. Wprowadzenie w problematykę
- Maria Lewicka: Asymetria pozytywno-negatywna w wartościowaniu a struktura kategorii pojęciowych
- Tomasz Maruszewski: Czy coś się dzieje po pierwszych 200 milisekundach?
- Beata Bajcar: Psychologiczne modele temporalności
- Jerzy Brzeziński: Jak to z pomiarem testowym IQ było?

Część II. Umysł podejmujący decyzje

- Andrzej Falkowski: Decyzja, analogia i wiedza: podejście konstruktywistyczne
- Tadeusz Tyszka: Pieniądze i księgowanie mentalne

Część III. Umysł emocjonalny

- Wiesław Łukaszewski: Umysł smutny i zmęczony
- Alina Kolańczyk: Umysł afektywnie zdeterminowany. Jak afekt i nastrój kształtują celowe spostrzeganie?
- Dariusz Doliński: Huśtawka emocji i bezrefleksyjność umysłu

Część IV. Umysł i mózg

- Tomasz Zaleśkiewicz, Zbigniew Piskorz: Mózg, umysł, decyzje. Neurobiologia nie tylko subiektywnego prawdopodobieństwa
- Tadeusz Marek: Mechanizm uszkadzania mózgu w warunkach chronicznego i intensywnego stresu

Część V. Umysł wśród innych umysłów

- Maciej Dymkowski: Zmienność mentalności a historyczna ogólność teorii psychologicznych
- Bogusława Błoch: Moralnościowe i sprawnościowe aspekty przetwarzania informacji stereotypowych

[Psychologia umysłu - Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne]

Gdzie jest tutaj błąd? Co muszę zmienić? Przyznaję, że jestem już nieco sfrustrowany. A wydawała się to taka prosta sprawa. Dziękuję za pomoc, gdyby znalazł się ktoś życzliwy, kto by mi pomógł.
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 22.02.2016 11:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Właściwie nie moja recenz... | zamileo
Może najlepiej napisz do Sowy, żeby wyjaśnić o co chodzi. Dla mnie to wygląda poprawnie.

Może nie dodajesz tego jako "zawartość zbioru"?
Użytkownik: zamileo 22.02.2016 13:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Może najlepiej napisz do ... | wwwojtusOpiekun BiblioNETki
Dodaję jako zawartość zbioru. Chyba masz rację i napiszę do Sowy ponieważ jestem zdezorientowany.
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 22.02.2016 17:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Dodaję jako zawartość zbi... | zamileo
A może jeszcze brakować roku wydania.
Użytkownik: zamileo 24.02.2016 13:34 napisał(a):
Odpowiedź na: A może jeszcze brakować r... | wwwojtusOpiekun BiblioNETki
Faktycznie chodzi jeszcze o rok wydania ale przede wszystkim o to, że recenzji po poprawieniu nie przenosiłem do poczekalni tylko ją odsyłałem zamiast przenieść. ;)