Dodany: 17.02.2016 09:36|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

„Ezotero. Moje przeznaczenie” – patronat BiblioNETki

Ezotero. Moje przeznaczeniePrezentujemy kolejny patronat medialny BiblioNETki.

Ezotero: Moje przeznaczenie (Tomczyszyn Agnieszka) to kontynuacja powieści Ezotero: Córka wiatru (Tomczyszyn Agnieszka). Obie książki ukazały się nakładem wydawnictwa MG.

"Radośnie feministyczna fantasy, która w nieco bajkowej formie pokazuje jak kobiety mogą zmienić świat"

Pola mieszka na Górze Brocken. Magia to dla niej chleb powszedni. Życie zwykłych ludzi jest za to nieznanym lądem pełnym tajemnic. Gdy w końcu ma okazję, by bliżej poznać Ziemię, odkrywa w niej ciepły dom, którego nigdy nie miała. Poznaje smak prawdziwej miłości, ogląda najpiękniejsze zakątki świata, ale też dotyka problemów, z którymi zmagają się ludzie. Dowiaduje się, jak wielką wartość ma rodzina i bezinteresowna pomoc. Ona sama ma jednak do zaoferowania światu dużo więcej… coś, czego nikt się nie spodziewa. Zanim jednak zmieni losy ludzkości, musi odkryć tajemnicę nieznajomej dziewczyny, która nachodzi ją w snach… i odpowiedzieć na jej proste z pozoru pytanie: kim jest?

Agnieszka Tomczyszyn – absolwentka języka biznesu oraz prawa Uniwersytetu Opolskiego. Wnikliwa obserwatorka życia, psychologii człowieka i ludzkiej natury. Inspiruje ją sztuka, pasjonują podróże i rozmowy. Jej debiutem literackim było Ezotero: Córka wiatru (Tomczyszyn Agnieszka). Bardzo dobrze przyjęte przez czytelników doczekało się kontynuacji: Ezotero: Moje przeznaczenie (Tomczyszyn Agnieszka).

źródło: Wydawnictwo MG