Dodany: 13.01.2016 12:53|Autor: qqror{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Bardzo dobra pierwsza książka dla dziecka do samodzielnego przeczytania

Moja ośmioletnia córka właśnie tą książkę przeczytała jako pierwszą (nie licząc lektur które czyta, choć robi to z przymusu i często z fochami). Kiedy skończyła, chodziła po domu dumna jak paw, dyskutowała ze mną, żoną i siostrą o zawiłościach fabuły i o tym jak to się od razu domyśliła kto ukradł po czym kazała sobie od razu kupić następną część. A fakt, że przeczytała to w dwie godziny (80 stron, ale duża czcionka i sporo ilustracji) podniósł jej sporo samoocenę.

Myślę, że to jest wystarczająca rekomendacja.
Użytkownik: Akrim 13.01.2016 16:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Moja ośmioletnia córka wł... | qqror{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Tak, też uważam, że to dobre książki dla początkującego czytelnika. :) Ale nie tylko - zagadki rozwiązywane przez dwójkę młodych detektywów mój wnuczek, obecnie sześcioletni, pokochał od pierwszej przeczytanej mu książki z tej serii. Prosił wciąż o kolejną, i kolejną, aż zebraliśmy całość. :) Mam nadzieję, że kiedy już będzie sam umiał czytać, wróci do nich.
Teraz nie może się doczekać następnego tomiku, który ma być wydany jesienią - "Tajemnica więzienia".