Dodany: 03.12.2015 10:01|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Książki na wagę w Ravelo

Książka na wagęSklep internetowy Ravelo.pl należący do Grupy PWN wprowadza możliwość zakupu książek na wagę. W ramach akcji promocyjnej sklep oferuje ponad 11 tysięcy tytułów sprzedawanych na kilogramy. Będą one dostępne w pięciu wariantach cenowych – 15, 25, 35, 45 i 65 złotych za kilogram.

„Uważamy, że jest to doskonała okazja dla osób poszukujących ciekawych tytułów w okazyjnych cenach, a także nieco inny sposób na zainteresowanie nowych czytelników książką. Akcja promocyjna obejmie wyłącznie książki znajdujące się w outlecie, które pochodzą ze zwrotów z księgarń. Jesteśmy pierwszym sklepem internetowym, który proponuje taką formę sprzedaży książek. Stawiamy na innowacje i nie boimy się nowych rozwiązań. Mamy nadzieję, że taki model sprzedaży książek spodoba się naszym Klientom” – mówi Dorota Bachman, prezes zarządu Ravelo Sp. z o.o.

Jest to kolejna nowość w sklepie Ravelo, który niedawno został doceniony i uznany za najbardziej innowacyjny sklep 2015 roku w konkursie e-Commerce Polska Awards. „Nie spoczywamy na laurach i konsekwentnie realizujemy nasz plan bycia najbardziej innowacyjnym sklepem na rynku e-commerce” – dodaje Bachman.

Do promocji został stworzony specjalny mechanizm obliczający cenę książki na podstawie jej wagi i puli cenowej, do jakiej została wcześniej zakwalifikowana. Aby zakupić książki na wagę, należy odwiedzić stronę: Książki na kilogramy i dodać do koszyka tytuły objęte promocją „Książki na wagę” z wybranej przez siebie puli cenowej. Książki ważone są w magazynie, a na stronie produktu otrzymuje się informację o wadze danej pozycji i jej cenie promocyjnej.

Użytkownik: Meszuge 03.12.2015 13:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Sklep internetowy Ravel... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Świetny pomysł! Dzięki niemu można kupić stary (z 2012 roku!) Kodeks Drogowy za 5,25 zamiast za 9,70! Wow!!!