Dodany: 13.11.2015 14:01|Autor: [Kalais]

Czytatnik:

Pokój światów (Majka Paweł) - audiobook

ocena 3,5. Miało być pięknie a było zaledwie przyzwoicie i to tylko za sprawą końcówki książki. Pomysł ze stwożonym światem super. Nieograniczone możliwości. Potencjał zmarnowany. Poprostu słaba fabuła. Końcówka była ciekawa dzięki czemu ocena trochę podskoczyła. Zero emocji przez 85% książki. Kilka ciekawych momentów i dobra końcówka do zdecydowanie za mało. Nie wiem skąd ten Zajdel dla tej książki. Chyba za pomysłowy świat w którym dzieje się akcja, bo napewno nie za tę akcję. Lektor jak dla mnie słaby. Nie lubię Leszka Filipowicza. Tembr głosu ma fajny ale wogóle nie zastanawia się co czyta. Jak autor pisze ze szeptem ktoś coś powiedział a jak słyszę w tym momencie podniesiony głos lektora to coś jest nie tak, albo gdy scena jest poważna to lektor czyta radośnie jak by wierszyk o ptaszkach czytał. Naprawdę słabo. Miałem duże oczekiwania i może dlatego taki zawód. Miałem dać ocenę 2 ale podniosłem za pomysł i jak pisałem ciekawą końcówkę.

Pokój światów (Majka Paweł)